На Сумщині через вилив нафтопродуктів постраждало поле з кукурудзою

На Сумщині через вилив нафтопродуктів постраждало поле з кукурудзою
Фото: з відкритих джерел

Біля с.Кардашівка у Сумській області сталася аварія на нафтопроводі. Через вилив нафтопродуктів забруднено землі, на яких розташовано поле з кукурудзою. Про це повідомила Державна екологічна інспекція України на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Згідно з даними, загальна площа забруднених земель становить 0,35 га.
Фахівці Держекоінспекції Сумщини провели позапланову перевірку НГВУ Охтирканафтогаз ПАТ Укрнафта у частині додержання вимог чинного природоохоронного законодавства України у сфері охорони земельних ресурсів.

Водночас працівники відділу, який спеціалізується на інструментально-лабораторному контролі, взяли дві проби ґрунту забруднених ділянок та одну фонову.

Наразі Охтирканафтогаз продовжує збирати забруднений нафтою ґрунт різними способами (ручними та механічними засобами). Після цього площу поля мають обробити біодеструкторами (спеціалізованими мікроорганізмами, які сприяють ефективному розкладанню рослинних решток сільськогосподарських культур).

Після отримання результатів лабораторних досліджень та нормативної оцінки вартості землі фахівці зможуть оцінити наслідки забруднення ґрунту.

Джерело: Куркуль

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-sumshhyni-cherez-vylyv-naftoproduktiv-postrazhdalo-pole-z-kukurudzoyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати