На Сумщині на створення конопляного кластера виділили 14 млн грн

На Сумщині на створення конопляного кластера виділили 14 млн грн
Фото: Marijuana leafs on top of dried hemp fibers

Сумська обласна державна адміністрація стала ініціатором створення у регіоні агротуристичного кластера «Слобожанське коноплярство».

Про це йдеться у повідомленні Департаменту агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації.

«Цей проект фінансується з державного бюджету України у розмірі понад 14 млн грн», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, проект передбачає підвищення привабливості території для вкладення інвестицій у розвиток конопель та супутніх напрямків підприємницької діяльності шляхом створення сприятливого інвестиційного середовища, впровадження наукових розробок у практичну діяльність.

Голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький зазначив, що у Сумській області має запрацювати підприємство з первинної та вторинної переробки конопляної сировини в межах індустріального парку. Тому необхідно визначитися з можливостями його створення та подальшої діяльності в рамках індустріального парку «Суми» та за необхідності зареєструвати новий індустріальний парк з певною спеціалізацією.

Натомість, Сумська обласна державна адміністрація виступає ініціатором створення робочої групи з розробки державної програми розвитку коноплярства за участю провідних вітчизняних наукових установ, громадських організацій, органів центральної влади, народних депутатів України, які представляють Сумщину у Верховній Раді України.

Джерело: agroportal.ua

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-sumshhyni-na-stvorennya-konoplyanogo-klastera-vydilyly-14-mln-grn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати