На Тернопільщині відкрили сучасний повністю автоматизований маслозавод

На Тернопільщині відкрили сучасний повністю автоматизований маслозавод
Фото: з відкритих джерел

У Шумській громаді на Тернопільщині на місці недіючого заводу відкрили завод з виробництва масла. Сучасне підприємство дало 50 нових робочих місць. Про це повідомило видання “Тернополяни”.
Старі приміщення відреконструювали і встановили там сучасне обладнання. Завод запрацював місяць тому, він практично повністю автоматизований, людський фактор зводиться лише до спостереження і при потребі коригування проблем чи збоїв.

“Під час відкриття зіткнулися з труднощами. Насамперед, для нашого підприємства — це здорожчання паливно-мастильних матеріалів, бо в нас є транспортно-заготівельні витрати. Здорожчали й інші матеріали. Є труднощі з експортом і закупкою матеріалів, але ми не зупиняємо процес, а рухаємося далі”, — зазначив директор підприємства Павло Черкас.

Він також розповів, що поки важко сказати чи вигідно заводу працювати, бо ринок під час війни змінюється. Зокрема дорожчають чимало складових виробництва. За його словами, найближчим часом собівартість продукції нового заводу зросте на 10-15%.

До слова, зараз у Шумській громаді працює 92 підприємства. Також тут готові розмістити нові виробництва, які переїжджають із зони бойових дій.

Джерело: growhow.in.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-ternopilshhyni-vidkryly-suchasnyj-povnistyu-avtomatyzovanyj-maslozavod
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати
1