На українсько-румунському кордоні запрацював перевантажувальний термінал

На українсько-румунському кордоні запрацював перевантажувальний термінал
Фото: з відкритих джерел

Румунська приватна залізнична вантажна компанія Grampet Group, що є власником Grup Feroviar Român, відкрила нещодавно побудований зерновий перевантажувальний термінал поблизу кордону з Україною. Про це пише Rail.insider.

У п’ятницю, 31 травня, відбулась урочиста церемонія відкриття термінала. Об’єкт розташований у місті Дорнешти.

Передбачається, що завдяки новації покращиться сполучення із портом Констанца. Аби полегшити перевалку, термінал використовує обладнання, подібне до річкових і морських портів Румунії.

Конструкція термінала забезпечує безперервну роботу 24 години на добу. Його максимальна місткість становить 3 млн т вантажів. Навантажувально-розвантажувальні станції можуть одночасно обробляти вісім вагонів, що забезпечує швидкість переробки 500 т на годину.

У Grampet Group наголосили, що термінал має важливе значення для України. «Румунія відігравала і відіграє значну роль у функціонуванні «шляхів солідарності» з країнами Європейського Союзу для сприяння перевезення зерна з України, що є важливим для забезпечення продовольчої безпеки у слаборозвинутих регіонах Африки та Азії, а також комерційних потоків на глобальному рівні», — сказав володар Grampet Group Груя Стойка.

Він уточнив, що це п’ятий термінал, яким Grampet Group керує через головну компанію Grup Feroviar Român. «Інвестиція знаменує собою новий етап у зусиллях групи оптимізувати залізничну інфраструктуру в регіоні та підтримати відбудову України», — додав Груя Стойка.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-ukrayinsko-rumunskomu-kordoni-zapraczyuvav-perevantazhuvalnyj-terminal
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати