На українських ринках дешевшає огірок

На українських ринках дешевшає огірок

Про це свідчать дані щоденного моніторингу «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

За інформацією аналітиків проекту, тільки з початку поточного тижня огірок в Україні подешевшав на 7-9%, незважаючи на те, що місцева продукція повністю перестала надходити на ринок. В результаті, сьогодні основна пропозиція становить огірок з Туреччини, причому оптові партії імпортної продукції продавці вже готові відвантажувати по 30-32 грн/кг ($ 1,08-1,15 за кг).

Як відзначають трейдери, йти на цінові поступки вони змушені через те, що попит на огірки з боку оптових компаній і роздрібних мереж як і раніше залишається досить слабким. Багато хто з них просто ще реалізують продукцію, закуплену тижнем раніше, оскільки кінцеві споживачі не виявляють особливого інтересу до придбання огірка.

Варто додати, що в сформованих умовах імпортери воліють скорочувати обсяги закупівель огірка на зовнішньому ринку. При цьому вони відзначають, що невисокі темпи збуту спостерігаються навіть незважаючи на те, що на даний момент ціни на турецький огірок в Україні в середньому на 30% нижче, ніж у першій половині грудня 2017 року.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-ukrayinskyh-rynkah-deshevshaye-ohirok
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати