На Вінниччині виявили складування кісток та тваринних решток

На Вінниччині виявили складування кісток та тваринних решток
Фото: з відкритих джерел

На Вінниччині виявили складування кісток та відходів тваринного походження на земельній ділянці. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

«Інспектори прибули з перевіркою на підставі звернення громадянина. Було проведено позапланову перевірку суб’єкта господарювання на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади за межами селища Гулівці. З’ясувалося, що суб’єктом господарювання здійснено складування відходів тваринного походження на земельній ділянці», — йдеться у повідомлені.

Відділом інструментального лабораторного контролю було здійснено відбір проб на предмет забруднення земель і ґрунтів, зумовлене господарською діяльністю.

«Згідно з протоколом вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів виявлено перевищення, що призвело до забруднення ґрунтів понад встановлені гранично допустимі концентрації. За результатами перевірки на відповідальну особу складено протоколи за порушення природоохоронного законодавства та видано припис на усунення виявленого порушення, а також роз’яснено вимоги природоохоронного законодавства України», — додали в екологічній інспекції.

Наразі фахівці опрацьовують матеріали для розрахунку шкоди завданої довкіллю.

Джерело: Куркуль

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-vinnychchyni-vyyavyly-skladuvannya-kistok-ta-tvarynnyh-reshtok
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати