Tempo950x100

Tempo300x100

На Вінниччині за підтримки Німеччини стартував проєкт з розвитку плодоовочівництва на 4,2 млн євро

На Вінниччині за підтримки Німеччини стартував проєкт з розвитку плодоовочівництва на 4,2 млн євро
Фото: з відкритих джерел

У Вінницькій області розпочалася реалізація проєкту співробітництва «Німецько-український фаховий діалог із сталого розвитку сектору плодоовочівництва» з кошторисною вартістю 4,2 млн євро.

Про це Укрінформу повідомили у Вінницькій ОВА.

«У рамках Двосторонньої програми співробітництва між Федеративною Республікою Німеччини та України за підтримки Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Федеративної Республіки Німеччина та Міністерства аграрної політики та продовольства України в області розпочалася реалізація проєкту «Німецько-український фаховий діалог із сталого розвитку сектору плодоовочівництва». Кошторисна вартість проєкту – 4,2 млн євро», – повідомили в ОВА.

Як зазначили у відомстві, проєкт було започатковано 2023 року. Оперативними партнерами з його реалізації стали ТОВ «ГФА Консалтинг Груп ГмбХ» (Німеччина), Вінницька обласна військова адміністрація, а також Іллінецький аграрний фаховий коледж та ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти (м. Київ).

В ОВА наголосили, що цей проєкт є унікальною можливістю для ефективного німецько-українського співробітництва представників аграрної науки, освіти та бізнесу Вінницького регіону. Він дає можливість учасникам отримати сучасний досвід у сфері формування професійних освітніх методик та впровадження прогресивних інноваційних технологій у розвиток плодоовочівництва.

У центрі проєкту знаходиться аграрно-експертний діалог, спрямований на підтримку партнерських організацій у сталому покращенні рамкових умов для сектору плодоовочівництва. Зокрема, для виробництва і збуту плодоовочевої продукції. Основні напрями проєкту охоплюють аграрно-правове та організаційне консультування ключових державних інституцій, покращення професійної освіти та підвищення кваліфікації, створення сільськогосподарської дорадчої служби для сектору плодоовочівництва у Вінницькій області. Окрім того, йдеться про фінансову підтримку стратегічних аграрних інвестицій і створення нових підприємств: кошторисна вартість проєкту – 4,2 млн євро.

Наразі у ході втілення проєкту у життя вже відкрито два офіси: адміністративний у місті Вінниця та Офіс дорадництва в місті Іллінці. Також сформовано три робочі групи для кожної сфери результатів за напрямами: визначення пріоритетних тем консультування в галузі плодоовочівництва», з покращення професійної освіти і підвищення кваліфікації педагогічних працівників в сфері плодоовочівництва, а також з розроблення бізнес-плану створення дорадчого центру розвитку плодоовочевого сектору.

Також майже завершено підготовку до будівництва холодильного сховища в Іллінецькому аграрному фаховому коледжі (а саме, план будівництва та план роботи). Початок будівництва заплановано на початок 2024 року.

Окрім того, розроблені інструменти фінансування для подальших інвестицій у плодоовочевий сектор області.

Завершити реалізацію цього проєкту планується у 2025 році.

Перегляди: 93
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-vinnychchyni-za-pidtrymky-nimechchyny-startuvav-proyekt-z-rozvytku-plodoovochivnycztva-na-42-mln-yevro
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати