На Закарпатті створили спілку виноградарів, виноробів та дистиляторів

На Закарпатті створили спілку виноградарів, виноробів та дистиляторів
Фото: з відкритих джерел

Учасниками новоствореної спілки стали голови ГО, що стосуються виноробства і виноградарства та виробники дистилятів Закарпаття.

Ідея створення спілки з’явилася ще рік тому, коли через пандемію, фестиваль «Червене вино» не проводили, а відбулась тільки дегустація та визначення кращих виноробів. Тоді, на початку 2021-го комісія з визначення найкращого вина зібралася у стінах замку Паланок. Тому і створювати спілку вирішили теж тут, у замку.

Головою спілки обрали Олександра Гарновдій. Її назва – асоціація виноградарів, виноробів та дистиляторів Закарпаття. До складу також увійшли: Іван Паук, Олександр Ковач, Віктор Феєєр, Василь Надь та Іштван Берецкі.
Створення спілки стало можливим, через зміни в українському законодавстві. Тож відтепер закарпатські винороби, виноградарі та виробники дистилятів зможуть впевненіше почуватися на всеукраїнські арені.

Основні завдання спілки: відстоювання інтересів закарпатських виноробів на вседержавному рівні, популяризація закарпатських брендів, покращення якості продукту та інше.

Винороби називають цей момент історичним та сподіваються, що в майбутньому їхня сфера буде тільки розвиватися.

Джерело: mukachevo.net

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-zakarpatti-stvoryly-spilku-vynogradariv-vynorobiv-ta-dystylyatoriv
Like
Цікаво
1
Подобається
1
Сумно
1
Нічого сказати