На Закарпатті випустили яблучний сік з канабісом і спіруліною

На Закарпатті випустили яблучний сік з канабісом і спіруліною
Фото: з відкритих джерел

Фермерське господарство «Коник», що в селі Сторожниця на Закарпатті, випустило яблучний сік з екстрактами канабісу (продукт з коноплі) та блакитної спіруліни (біомаса ціанобактерій) – продуктами, що здобувають шалену популярність.

Про це повідомляється на сторінці ТМ «Коник» у Фейсбук. 

«Коли ми створюємо нові смаки соків – завжди надихаємося ягодами та фруктами, які ростуть на Закарпатті, у власних садах, – пояснює виробник. – Але цього разу все було по-іншому. Серед трендів харчування натрапили на новинки, які здобувають популярність шаленими темпами – екстракти канабісу та блакитної спіруліни! А це означає, що на вас чекає абсолютно новий смак, аналогів якому немає в Україні». 

Виробник обіцяє, що яблучний сік з екстрактами канабісу та блакитної спіруліни має смак, не схожий на жоден інший. Ця продукція фасується у маленькі скляні пляшки по 195 мл.

Нагадаємо, фермерське господарство «Коник» обробляє 360 га землі, з них: 120 га – під садівництвом, та 240 га – під картоплярством.

Частину яблук переробляє на сік прямого віджиму без додавання води, цукру, аскорбінової кислоти, штучних барвників і консервантів.

Джерело: agrotimes.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-zakarpatti-vypustyly-yabluchnyj-sik-z-kanabisom-i-spirulinoyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати