На Житомирщині дві компанії створюють унікальне восково-вощинне підприємство

На Житомирщині дві компанії створюють унікальне восково-вощинне підприємство
Фото: з відкритих джерел

Через повномасштабну війну харківська та житомирська компанії поєднують потужності у восково-вощинне підприємство, яке базуватиметься у Житомирі. Підприємство має унікальні технології та стане єдиним у своєму роді в Україні, розповіли очільники обох компаній: директор житомирського ТОВ «Агрофірма «Бджоловод», почесний пасічник України Юрій Кулаков та директор харівської компанії «Бджолопродукт» – віце-президент Спілки пасічників України Денис Солдатов.

Рішення про переміщення підприємства з Харківщини було непростим, каже Денис Солдатов, але нині в умовах війни головне – зберегти унікальні технології та напрацювання.

“Наше виробництво пов’язане не лише з воском, а й з технологіями виробництва продуктів бджільництва та використання їх у парфумерії, косметології та інших сферах, – каже Юрій Кулаков. – Наше основне завдання: створити підприємство, яке буде виробляти продукцію органічного походження, якою ми забезпечуватимемо наших пасічників. У нас є напрацювання стосовно того, як відновити віск для бджоли, щоб він був природнім».

Виробництво, яке нині переміщується з Харківської області до Житомира – це унікальне підприємство, що виробляло вощину для всіх провідних органічних пасік України.

На новому місці підприємці планують створити мінімум сім робочих місць, а якщо вдасться втілити всі задумки – дати роботу понад п’ятдесяти найманим працівникам. Люди, які займатимуться логістикою, будуть залучені окремо. Робочою назвою нового підприємства поки що є «Житомирський восково-вощинний завод».

«На жаль, повний склад унікальних фахівців зберегти не вдалося, тож на новому місці доведеться готувати нових. Процес складний і тривалий, адже потрібних виробництву працівників не готує жоден навчальний заклад. Плани дуже великі: до початку сезону у березні хочемо змонтувати все, сертифікувати виробництво і почати працювати на Україну і українських людей. Ми з Юрієм Кулаковим поєднали зусилля і досвід двох фахівців у цій галузі і я думаю, що це на краще, хоча приймати рішення про переїзд і було надзвичайно важко», – говорить Денис Солдатов.

Джерело: propozitsiya.com

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-zhytomyrshhyni-dvi-kompaniyi-stvoryuyut-unikalne-voskovo-voshhynne-pidpryyemstvo
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  17 Червня

  Аграрії під загрозою: спрощену систему оподаткування можуть ліквідувати

  У травні сапери очистили і повернули аграріям в користування майже 30 тис. га сільгоспземель

  Морозиво з беконом та бородинським хлібом — львівський сімейний бренд створює нові смаки

  У Німеччині інфіковане АЧС м’ясо потрапило в магазин

  На Донеччині цьогоріч уклали 187 договорів купівлі-продажу сільгоспземель

  Новий функціонал еРиба – ставайте першими бета-тестувальниками електронних послуг

  В Україні дорожчає м’ясо: скільки коштують свинина та сало

  “Питання продовольчої безпеки”: Молочні підприємства закликають уряд не вимикати їм електроенергію

  Виробництво зернових буде збитковим, заробити допоможуть соняшник та ріпак, – дослідження

  Полуниця, черешня, лохина: які ціни на ягоди

  БІЛЬШЕ НОВИН