На Житомирщині виробники крафтової молочної продукції відмовилися від пластику

На Житомирщині виробники крафтової молочної продукції відмовилися від пластику
Фото: з відкритих джерел

Виробники крафтової молочної продукції із села Забріддя на Житомирщині відмовилися від пластикової тари на користь скляної, аби зберегти довкілля.

Про це Укрінформу розповіла представниця виробництва Надія Миколаєнко.

«Ми одразу прийняли рішення, що вся продукція має бути в екологічному посуді, тобто склі. Ми відмовилися від пластику, щоб зберегти довкілля. Таке просте рішення, як багаторазова тара, на 60% зменшує завантаження сміттєзвалищ пластиком», – зазначила Миколаєнко.

За її словами, у скляній тарі виробники реалізують натуральні термостатну ряжанку, класичний, чорничний та фітнес йогурти, які мають менший термін придатності, ніж магазинні. Єдиний продукт, для якого використовують контейнери з багаторазового пластику, це масло.

Усю тару клієнти повертають виробникам. Її миють безфосфатними засобами та стерилізують, аби використовувати повторно.

Виробники також створюють сир без використання сичужного ферменту, який можуть споживати лакто-вегетаріанці. Крім цього, запустили виробництво сиру, копченого на вишневих гілочках. Сири загортають у багаторазові пакети, а зверху – у папір.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-zhytomyrshhyni-vyrobnyky-kraftovoyi-molochnoyi-produkcziyi-vidmovylysya-vid-plastyku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати