Найбільша інвестиція в альтернативне м’ясо – $0,4 млрд отримали стейки з грибів

Найбільша інвестиція в альтернативне м’ясо – $0,4 млрд отримали стейки з грибів
Фото: з відкритих джерел

Харчовий технологічний стартап Meati, що базується в США, завершив раунд залучення фінансування Series на суму $100 млн, що є найбільшою інвестицією в альтернативний білок з 2022 року.

“Ми використаємо фінансування для різноманітних цілей, у тому числі для підтримки високого темпу зростання та розширення роздрібних продажів”, — говорить нещодавно призначений генеральний директор Meati Філ Грейвс. 

Meati займається виробництвом альтернативного м’яса — курячих котлет та яловичих стейків — на основі інгредієнта MushroomRoot, отриманого із грибного міцелію.

Її продукти можна знайти на полицях 2000 магазинів роздрібного гіганта Kroger. Протягом року кількість точок продажу має розширитися до 10 тис. 

Однією із цілей компанії є також розширити обізнаність споживачів про її унікальні продукти, які дуже відрізняються від доступних на ринку рослинних альтернатив.

Лінійка Meati включає курячі котлети, нагетси, стейки (класичні та карне асада) та в’ялене м’ясо. Інноваційні продукти мають «надзвичайний харчовий профіль», зокрема, високий вміст білка та клітковини завдяки основі з міцелію. 

“Наш основний інгредієнт – це продукт, який корениться в природі. Він не генетично модифікований. Ми просто беремо щось від природи, удосконалюємо це, додаємо поживні речовини та мінерали, і отримуємо альтернативний білковий продукт, еквівалентний сотням корів, за 4-5 днів”, – поділився Грейвс.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/najbilsha-investycziya-v-alternatyvne-myaso-04-mlrd-otrymaly-stejky-z-grybiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати