Найбільший український виробник згущеного молока вийшов на європейський ринок

Найбільший український виробник згущеного молока вийшов на європейський ринок
Фото: з відкритих джерел

Первомайський молочноконсервний комбінат, що входить до складу «Волошкового поля», отримав дозвіл на експорт продукції в країни ЄС (єврономер) і вже постачає товари до низки європейських країн, розповів співвласник Первомайського МКК Андрій Табалов.

«Ми працюємо не тільки на території України, також експортуємо дуже багато продукції за кордон. Первомайський молочноконсервний комбінат нещодавно отримав єврономер, тому наша продукція вже є в Європі. І навіть мої друзі, знайомі з Німеччини, з Франції мені вже надіслали фото нашої згущенки на полицях тамтешніх магазинів», — сказав Табалов.

Перемовини про експорт молочної продукції Первомайського МКК наразі ведуться з країнами Балтії, Болгарією, Францією, Італією, Румунією, Нідерландами.

«На сьогодні ведемо перемовини з різними клієнтами, бо маємо амбіційні плани. Українська молочна продукція цікава для європейського ринку та конкурентна, тому ми дуже активно проводимо переговори для виходу на нові ринки та знайомства європейських споживачів з нашими товарами», — додав Табалов.

Як зазначила директорка з експорту Ірина Віхтюк, дозвіл на експорт продукції в країни ЄС виробник згущеного молока отримав наприкінці листопада 2023 року.

«Перші перемовини з потенційними клієнтами по поставках нашої продукції до ЄС ми почали вести в грудні 2023 року. Зараз відвантажуємо наші товари у такі країни, як Німеччина, Польща. За перший квартал 2024 року ми відвантажили 100т молочної продукції в асортименті», — розповіла Віхтюк.

За її словами, клієнти та споживачі в Європі надають перевагу продукції у форматі дой-пак.

Джерело: Latifundist.com

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/najbilshyj-ukrayinskyj-vyrobnyk-zgushhenogo-moloka-vyjshov-na-yevropejskyj-rynok
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати