Найбільший виробник курятини в Україні викупить частину своїх боргів за 85% від номіналу

Найбільший виробник курятини в Україні викупить частину своїх боргів за 85% від номіналу
Фото: з відкритих джерел

Компанія “Миронівський хлібопродукт” (MHP SE) Юрія Косюка, один з найбільших аграрних холдингів України, викупить майже третину своїх євробондів із погашенням у травні 2024 року за 85% від номіналу. Про це йдеться в повідомленні MHP на ірландській біржі Euronext.

Наприкінці вересня стало відомо, що MHP SE бере кредит на суму до $400 млн, щоб рефінансувати євробонди-2024 на суму $500 млн. Тоді ж компанія запропонувала власникам достроково продати облігації, а 9 жовтня вона повідомила попередні результати: пропозицію прийняли власники бондів на загальну номінальну суму $150,8 млн, або приблизно 30,2% від непогашеної суми.

До 9 жовтня компанія приймала заявки за ціною 85% від номіналу, після цієї дати – за 75% від номіналу.

Фінальні результати тендеру будуть опубліковані наприкінці жовтня. Останній день пропозиції – 26 жовтня.

Миронівський хлібопродукт (МХП) – найбільший виробник курятини в Україні й експортер цієї продукції в ЄС. За даними компанії, вона займає понад 55% українського ринку виробництва курятини та 35% її споживання. МХП представлений торговими марками “Наша Ряба”, “Легко”, “Бащинський”. Юрій Косюк через компанію WTI Trading Limited володіє 59,7% акцій МХП. Основні потужності групи розташовані в Україні, також вона має фабрики в Словенії, Сербії, Хорватії й Боснії та Герцеговині (через Perutnina Ptuj).

Група має у своєму портфелі ще два випуски, але з пізнішим терміном погашення: облігації-2026 на $550 млн під $6,95 і облігації-2029 на $350 млн під 6,25%.

Рейтингове агентство Fitch ще на початку року попереджало, що МХП доведеться домовлятися про рефінансування бондів-2024.

“За нашими оцінками, наявний залишок грошових коштів компанії в розмірі $300 млн станом на кінець 2022 року й очікуваний вільний грошовий потік (FCF) у 2023 році не дозволять МХП погасити облігації. Тому ми вважаємо, що вона буде говорити з кредиторами про певне рефінансування”, – зазначали аналітики Fitch у лютому.

Джерело: biz.liga.net

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/najbilshyj-vyrobnyk-kuryatyny-v-ukrayini-vykupyt-chastynu-svoyih-borgiv-za-85-vid-nominalu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1