Найдорожча на Львівщині, найдешевша – на Харківщині: по чому земля в Україні

Найдорожча на Львівщині, найдешевша – на Харківщині: по чому земля в Україні
Фото: з відкритих джерел

Станом на літо поточного року найвищу вартість землі сільськогосподарського призначення зафіксовано у західних областях України. Найнижчими ціни очікувано були в областях, наближених до ведення бойових дій.

Відповідні дані опублікував сервіс “Опендатабот”.

У червні 2023 року найбільше за гектар просили на Львівщині – 139,4 тис. грн, а найдешевшою земля була у Харківській області – 26,3 тис. грн/га.

У липні ситуація змінилася і найдорожчими стали земельні ділянки у Рівненській (144,2 тис. грн/га) та Івано-Франківській областях (140,9 тис. грн/га). Мінімальна вартість землі станом на цей місяць зафіксована на Донеччині – 19,08 тис. грн/га.

Попри те, що вартість гектара у серпні знизилася до 111,5 тис. грн, Івано-Франківська область утримала першість за цінами на сільськогосподарські землі. Найдешевшою в останньому місяці літа земля була у Запорізькій області – 26,57 тис. грн/га.

Середня вартість землі сільськогосподарського призначення в Україні в червні становила 39,86 тис. грн/га, у липні — 44,9 тис. грн/га, серпні — 39,85 тис. грн/га. При цьому площа проданої землі протягом трьох літніх місяців знижувалася з 14,9 тис. га у червні до 13,4 тис. га – у липні та 10,45 тис. га – у серпні.

Джерело: landlord.ua

Перегляди: 0
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/najdorozhcha-na-lvivshhyni-najdeshevsha-na-harkivshhyni-po-chomu-zemlya-v-ukrayini
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати