Накопичення вагонів із зерном у напрямку портів Великої Одеси скоротилося на майже 500 одиниць

Накопичення вагонів із зерном у напрямку портів Великої Одеси скоротилося на майже 500 одиниць
Фото: з відкритих джерел

У напрямку портів Великої Одеси рухається 7259 вагонів із зерновими вантажами. Такі дані оприлюднив заступник директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, пише Rail.insider.

За останній тиждень поменшало вагонів із зерном, що рухаються у напрямку портів Великої Одеси. Скорочення становить 490 одиниць — з 7749 до 7259 вагонів.

Середньодобовий показник вивантаження зернових у портах Великої Одеси за тиждень зріс на шість вагонів. Наразі він становить 1393 одиниці на добу.

Середньодобове навантаження вагонів на мережі у напрямку портів Великої Одеси становить 1384 одиниці. За останній тиждень показник зменшився на 22 вагони на добу

Накопичення вагонів із зерном у напрямку порту Ізмаїл зросло на 55 одиниць — з 814 до 969 вагонів. Показник вивантаження вагонів із зерном у порту Ізмаїл становить 115 вагонів на добу. Це на 26 вагонів на добу менше, ніж тиждень тому.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nakopychennya-vagoniv-iz-zernom-u-napryamku-portiv-velykoyi-odesy-skorotylosya-na-majzhe-500-odynycz
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати