Накопичення вагонів у напрямку західних прикордонних переходів перевищило 10 тисяч

Накопичення вагонів у напрямку західних прикордонних переходів перевищило 10 тисяч
Фото: з відкритих джерел

До західних прикордонних переходів наразі прямують 10,3 тис. вагонів, що на 1,5 тис. одиниць більше, ніж у липні. Про це йшлося під час наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками зернового ринку, передає Rail.insider.

Із загального накопичення у 2,9 тис. вагонів перебувають зернові вантажі. Зростання черги такої номенклатури становить 1,3 тис. одиниць порівняно з липнем.

Найбільше вагонів із зерном рухається у напрямку прикордонного переходу Вадул-Сірет—Дорнешти (Румунія) — 741 одиниця проти 223 у липні. До стику Серпневе-1—Басарабяска (Молдова) прямують 592 вагони. Зростання у серпні становить 248 вагонів.

Також до трійки «лідерів» увійшов перехід Рені—Джурджулешти. Наразі на нього рухаються 473 вагони, що на 389 більше, ніж у липні.

Водночас у серпні зросла і передача вантажів через західні прикордонні переходи. Так, загальна кількість вагонів, що здають через залізничні прикордонні переходи збільшилася на 145 вагонів — до 1793 одиниць.

Передача зернових і жмихів зросла із 331 вагона до 448 упродовж серпня.

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nakopychennya-vagoniv-u-napryamku-zahidnyh-prykordonnyh-perehodiv-perevyshhylo-10-tysyach
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати