178171

Напої в українському McDonald’s наливатимуть у екоскляночки

McDonald’s в Україні відмовляється від використання пластикових скляночок, у яких продаються холодні напої. Як альтернативу в компанії обрали - паперові горнятка. Таке рішення ухвалили, щоб подбати про планету, і зменшити споживання пластику на 10 тонн щомісяця.

Про це повідомили на офіційній сторінці McDonald’s в Україні, пише ТСН.

"Мало насолоджуватися красою планети. Потрібно піклуватися про неї! Саме тому ми відмовляємося від пластянок, в яких подавали холодні напої. Відтепер тільки паперові", – йдеться у повідомлені.

The Village повідомляє, що паперові скляночки буде виробляти одна із фінських компаній одноразового посуду і пакування виключно для мережі McDonald's. Ця компанія відкрила свій завод на території України цьогоріч. До 2025 року в ресторанах фастфуду планують повноцінно перейти на екологічні та переробні упаковки для усієї продукції.

Зазначимо, що мережа ресторанів McDonald's в Україні налічує 93 ресторани у 20 містах. Перший заклад McDonald's в Україні було відкрито 24 травня 1997 року Києві.

Ваш вибір 'Подобається'.

Вартість акцій більшості вітчизняних публічних агрокомпаній зросла

Ринкова капіталізація більшості українських публічних агрокомпаній зросла протягом останнього тижня. А загалом з початку року, станом на 25 червня їх капіталізація в середньому знизилась на 2%.

Про це повідомляє аналітичний департамент Української аграрної конфедерації з посиланням на дані компанії Eavex Capital. 

Найбільше протягом останнього тижня зросла ринкова капіталізація агрохолдингу МХП – на 8,7%, а зміна з початку року становить -35,5%. Таким чином вартість компанії наразі становить $668 млн ($6,26 за акцію). Ринкова вартість Ovostar Union за тиждень зросла на 5,7% – до $113 млн (74 злотих за акцію). А з початку року вартість компанії впала на 0,7%.

Ринкова капіталізація «Кернела» з початку року знизилася на 6%, а протягом останнього тижня – зросла на 3,3% і наразі становить $887 млн (42,6 злотих за акцію). Протягом тижня зросла в ціні також ІМК на 1,2%, а з початку року знизились на 0,4% – до $105 млн (12,4 злотих за акцію).

Істотно знизилася за тиждень капіталізація «Астарти» – на 15,3%, а з початку року – на 10%, до $92 млн (14,4 злотих за акцію).

Незмінною протягом тижня лишилася вартість компаній «Агротон» ($22 млн, 3,9 злотих за акцію), Avangardco ($12 млн, $0,19 за акцію) та «Мілкіленд» ($4 млн, 0,48 злотих за акцію).

Джерело: AgroTimes

LOZOVA MACHINERY: пора готувати техніку до осені

Так для осінніх польових робіт українські та європейські господарства успішно застосовують важкі дискові борони ДУКАТ GOLD.

Машина створена для роботи по залишкам просапних крупностеблевих культур, таких як кукурудза і соняшник. Всього за один прохід знаряддя швидко і якісно виконує передпосівну підготовку ґрунту навіть по неоране полю без забивання робочих органів. А чудове копіювання нерівностей поля забезпечує рівномірну обробку на складних рельєфах.

Високу продуктивність борони підтверджує Андрій Воронкин, власник агрофірми «Колос» в Близнюківському районі Харківської області. У його господарстві за допомогою ДУКАТ GOLD з шириною захвату 6 метрів обробляли поля під посів соняшнику.

«Ми на власному досвіді переконалися в результативності застосування важкої дискової борони. Нас порадували відмінні результати, агрегат добре вирівнює поле і швидко перебиває всі пожнивні залишки, перемішуючи їх з грунтом. Машина відпрацювала без зауважень, нас абсолютно влаштовує, що вона вимагає мінімального обслуговування. Цієї осені будемо використовувати тільки ДУКАТ GOLD».

16.jpg

Позитивними відгуками діляться і інші аграрії, які брали ДУКАТ GOLD для роботи по стерні після збирання зернових і кукурудзи. Вони відзначають практичність і високу продуктивність борони (витрата палива становить близько 5-7,5 л/га), а також відмінну якість обробки грунту на щільних, піщаних і перезволожених грунтах.
Диски збільшеного діаметру (724 мм) дозволяють знаряддю працювати на глибину до 20 см, витримуючи навантаження в 260 кг. А Х-подібна форма розташування дисків повністю виключає відведення агрегату в бік при роботі на великій глибині.

Підшипникові вузли, робочі органи і шарніри рам ДУКАТ GOLD не містять точок змащення, і знаряддя практично не вимагає обслуговування. Для зручності аграріїв агрегат комплектується п'ятьма видами котків для різних грунтів.

В умовах щорічного зростання посівних площ з просапними культурами важкі дискові борони стають все більш актуальними серед фермерів.

 

Ваш вибір 'Подобається'.

День поля LOZOVA MACHINERY-2020

Захід став справжнім святом для аграріїв, отримав статус найбільшої галузевої події південно-східної України та став міжнародним. Щорічно на День поля приїздили сотні українських та закордонних гостей: фермери та представники агрохолдингів, партнери та дилери, агрономи, механіки та інші експерти сільськогосподарської галузі.

день-поля-lozova-machinery-33.JPG

З початком проведення День поля LOZOVA MACHINERY став майданчиком для прем’єрних показів та демонстрацій оригінальних технічних можливостей компанії. Так,  саме тут відбувся дебютних показ дискових борін ДУКАТ-6 та ДУКАТ-9, важкої дискової борони ДУКАТ GOLD, важкої  зубової борони ЛІРА XL та шлейфової ЛАРІ. 

Крім того на своєму дня поля ЛОЗОВСКІ МАШИНИ відкривають нові напрямки бізнесу, такі як  трейлери-перевантажувачі та оприскувачі SPRAYMARC. І звичайно ж, щорічно компанія наглядно демонструє найкращі та модернізовані агрегати своїх серійних лінійок.  

день-поля-lozova-machinery-06.jpg

Душевну, неповторну атмосферу свята та спільних інтересів відзначають гості та учасники. Крім нової корисної технічної інформації на Дні поля LOZOVA MACHINERY можна відпочити, взяти участь у розіграші та вікторинах, смачно пообідати. А для дітей – дитяча ігрова зона.

Вперше за останні роки День поля LOZOVA MACHINERY було відмінено. Піклуючись за життя та здоров’я учасників та відвідувачів заходу через загрозу розповсюдження Covid-19, ЛОЗОВСКІ МАШИНИ вирішили максимально захистити людей та відмовитися у цьому році від проведення Дня поля.

день-поля-lozova-machinery-21.jpg

«Це непросте та складне для нас рішення, - говорить президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд. – Наш День поля став значущої подією, та ми знаємо, що аграрії очікують його – заявки на участь приходять постійно. Для нас особливо важливо проведення Дня поля, у наглядній демонстрації новинок. Не «на пальцях», а вживу. З реальними результатами роботи. Але життя людей – важливіше! В умовах спалаху розповсюдження короновірусу  ми не можемо ризикувати життям людей.»

день-поля-lozova-machinery-15.jpg

Але розвиток продовжується – у 2020 році компанія застосує новий формат спілкування  та проведе серію online-конференцій, де будуть представлені новітні розробки LOZOVA MACHINERY.

день-поля-lozova-machinery-31.jpg

Усі бажаючі зможуть приєднатися до відео конференціям, які відбудуться зовсім скоро.Точна дата та час проведення будуть анонсовані трохи пізніше.
Також звертаємо увагу, що техніку LOZOVA MACHINERY можна побачити на українських полях та за кордоном на демо-показах офіційних дилерів компанії. 

день-поля-lozova-machinery-10.jpg

Державний агрогігант розвиватиме власне агровиробництво на Херсонщині

Теґи: 

Про це в.о. голови правління корпорації Василь Коваленко заявив під час робочого візиту в Південний регіон, зокрема в смт Велика Лепетиха Херсонської області, де ДПЗКУ має власні посівні площі, повідомляє прес-служба корпорації.

«Цього року у Великій Лепетисі плануємо зібрати врожай на рівні 15,6 тис. тонн зернових.  В планах корпорації – поновити роботу млина у Великій Лепетисі», – зазначив Василь Коваленко.

Довідка:

Філія АТ ДПЗКУ «Великолепетиський елеватор» була створена в 1931 році, знаходиться на Півдні України в степовій зоні. Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із доведення якості зерна до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та переробки його на борошно. На філії є власне сільськогосподарське виробництво з вирощування зернових культур. Загальна робоча зернова місткість філії «Великолепетиський елеватор» складає 39 тис. тонн. До комплексу філії входить млинзавод. Також філія має можливість відвантаження на водний транспорт.

Через коронавірус глобальні продажі McDonald’s впали

Теґи: 

Про це повідомляє Reuters, пише НВ.

При цьому компанія сигналізувала про відновлення попиту в міру відновлення роботи ресторанів по всьому світу.

У квітні зіставні продажі впали на 39% у річному вираженні, а у травні скорочення склало 21%. Основний збиток глобальним продажам McDonald’s завдало закриття всіх закладів у Великій Британії, Іспанії, Італії і у Франції у квітні.

Ресторани McDonald’s почали відкриватися у Великобританії і деяких інших європейських країнах у травні після перерви на декілька тижнів.

Компанія планує збільшити витрати на рекламу на $200 млн у рамках плану з відновлення активності в міру виходу з кризи.