Серед експортерів зерна знаходяться ті, хто хоче вивезти його в “чорну”, – Гетманцев

Серед експортерів зерна знаходяться ті, хто хоче вивезти його в “чорну”, – Гетманцев
Фото: з відкритих джерел

Попри війну та ускладнення експорту зерна, знаходяться ділки, які намагаються вивезти його без сплати податків. А податки від експорту – це зброя для армії. Про це заявив глава фінансового комітету, нардеп Данило Гетманцев, передає УНН.

“В умовах російської агресії держава зробила фактично неможливе, організувавши морські коридори для вивезення зерна за кордон. Чому? Тому що зерно на експорт – це податки, а отже зброя для армії та валютна виручка, а отже стабільність гривні. В сукупності – це наша Перемога! Водночас, в країні знаходяться ті, хто, попри війну, намагаються, як у старі довоєнні часи вивезти зерно в “чорну” без сплати податків та без повернення валютної виручки. Підтримую позицію Президента щодо неприпустимості таких злочинних проявів”, – написав нардеп.

Він попередив експортерів зерна щодо можливості вивезення виключно білої продукції, що має слід, в тому числі, податковий, і про невідворотність покарання за спроби експорту в “чорну”.

“Вітаю зусилля правоохоронців, податкової та митної служби, що розробили швидкий та дієвий механізм упередження злочинів. До праці задля Перемоги!” – додав нардеп.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nardep-zayavyv-shho-sered-eksporteriv-zerna-znahodyatsya-ti-hto-hoche-vyvezty-jogo-v-chornu%EF%BF%BC%EF%BF%BC%EF%BF%BC%EF%BF%BC%EF%BF%BC%EF%BF%BC%EF%BF%BC%EF%BF%BC%EF%BF%BC%EF%BF%BC
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
1