Навантаження зернових на мережі залізниці України впало вдвічі

Навантаження зернових на мережі залізниці України впало вдвічі
Фото: з відкритих джерел

За першу декаду травня на мережі залізниці України навантажено 454 тис. т зернових вантажів. Про це йшлося під час наради представників Укрзалізниці та аграрного бізнесу, передає Rail.insider.

Як розповів заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, за 10 діб травня навантаження зернових становило 454 тис. т, або 45,4 тис. т на добу. Таким чином, частка зернових у загальній структурі навантаження скоротилася до 14% (два тижні тому вона становила майже 21%).

Валерій Ткачов нагадав, що у січні та лютому середньодобове навантаження зернових сягало приблизно 100 тис. т. Тобто показник скоротився понад удвічі.

На експорт у травні перевезено 391 тис. т зернових. Із них у напрямку портів — 241 тис. т, а через західні прикордонні переходи — 150 тис. т. Це також фактично вдвічі менше, ніж вантажили зазвичай.

«Якщо така динаміка буде зберігатися, то за місяць зможемо перевезти лише 1,2 млн т. Хоча минулого місяця ми 2,1 млн т перевезли, а загалом, у піковий період, везли майже 3,5 млн т. Цей темп дуже низький через проблеми на кордонах: вдвічі впала передача. Також майже у 2,5 раза впало вивантаження у морських портах (через блокування роботи «зернового коридору» країною-агресоркою, — ред.)», — зауважив представник УЗ.

Він додав, що зараз у портах Великої Одеси вивантажується 297 вагонів на добу (у квітні було 600–700). Також скоротився і обсяг передачі зернових через західні прикордонні переходи — до 328 вагонів на добу.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/navantazhennya-zernovyh-na-merezhi-zaliznyczi-ukrayiny-vpalo-vdvichi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати