Названо зернову культуру, ціни на яку не пішли вниз

Названо зернову культуру, ціни на яку не пішли вниз
Фото: з відкритих джерел

Ячмінь став єдиним товаром у Чорноморському регіоні, ціни на який зросли минулого тижня через обмежену пропозицію.

Про це йдеться у повідомленні Refinitiv Agriculture.

«Ціни пропозицій на український ячмінь оцінюються трейдерами на рівні не нижче за $320 за тонну FOB, що на $10 вище, ніж тижнем раніше. Експортери відзначають слабкий попит покупців, проте очікують на активізацію закупівель з боку Туреччини. Станом на 1 грудня 2021 року, з початку сезону 2021/22 року (липень–червень) Україна експортувала майже 5 млн т ячменю, що на 15% більше, ніж за попередній сезон», — зазначили експерти.

Інші зернові культури у Чорноморському регіоні подешевшали на тлі побоювань, спричинених поширенням нового штаму коронавірусу.

Ціни пропозицій для російської пшениці з протеїном 12,5% втратили $10 за тиждень і опустилися нижче за $340 за тонну FOB для поставки в грудні, однак попит на покупку залишився слабким. Число пропозицій щодо постачання пшениці як з Росії, так і України невелике. Деякі експортери не пропонують зерно для продажу на споті, очікуючи відновлення попиту і, як наслідок, зростання цін на пшеницю.

Ціни пропозицій для української кукурудзи втратили близько $5, знизившись до $278-280 за тонну FOB для постачання у грудні-січні. СРТ-ціни на українську кукурудзу втратили $12 за тиждень, опустившись до $258-265 за тонну з постачанням у грудні.

«За минулий тиждень закупівельна ціна на соняшник знизилася більш ніж на 1 тис. грн. за тонну, проте ліквідність залишилася низькою. Фермери продовжують утримувати соняшник, очікуючи на відновлення зростання закупівельних цін, прокоментував ситуацію один український трейдер», — зазначають експерти.

Джерело: agroportal.ua

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nazvano-zernovu-kulturu-cziny-na-yaku-ne-pishly-vnyz
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати