Tempo950x100

Tempo300x100

“Не бачимо негативних наслідків”: Єврокомісія про вплив аграрного експорту з України на ринок ЄС

“Не бачимо негативних наслідків”: Єврокомісія про вплив аграрного експорту з України на ринок ЄС
Фото: з відкритих джерел

Європейська комісія аналізує вплив українського аграрного експорту й наразі не бачить значних негативних наслідків для сільськогосподарського ринку ЄС
Про це пише “Укрінформ”.

“Ми відстежуємо обсяги, ми відстежуємо динаміку цін, імпортну ціну на національному рівні, а також ціни на рівні ЄС, і ми публікуємо моніторинговий звіт кожні два місяці. Тож поки що ми не бачимо якихось дуже значних негативних наслідків для сільськогосподарського ринку ЄС”, – сказав директор з питань сталого розвитку та підтримки доходів Генерального директорату з питань сільського господарства Єврокомісії П’єр Баску.

Зазначається, що Єврокомісія працює над розвитком “коридорів солідарності” та зменшенням витрат на транзит, оскільки хоче, щоб Україна продовжувала робити свій внесок у глобальну продовольчу безпеку і мала можливість продовжувати експортувати свою продукцію не тільки до ЄС, але й до решти світу.

За даними євродепутатів, “коридори солідарності” стали рятівними для української економіки й дозволили експортувати понад 108 млн тонн товарів та імпортувати 38 млн тонн іншої продукції на загальну суму €123 млрд. Ці обсяги значно зросли після відкриття чорноморського маршруту.

Перегляди: 36
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ne-bachymo-negatyvnyh-naslidkiv-yevrokomisiya-pro-vplyv-agrarnogo-eksportu-z-ukrayiny-na-rynok-yes
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати