Не прийшов у військкомат, бо пас корів: на Волині суд помʼякшив покарання ухилянту

Не прийшов у військкомат, бо пас корів: на Волині суд помʼякшив покарання ухилянту
Фото: з відкритих джерел

Ратнівський районний суд Волинської області розглянув справу, у якій чоловіка обвинувачували в ухиленні від мобілізації. Сам волинянин вину визнав та пояснив, що не прибув за викликом до військкомату, бо в той день пас худобу. Про це йдеться у вироку від 31 серпня.

Обвинувачений є військовозобовʼязаним, безробітним та з неповною середньою освітою. Повістку він отримав в руки 15 червня, але ухилився від мобілізації. Так, 19 червня без поважних причин волинянин не з’явився в пункт збору призовників, йдеться в матеріалах справи.

У суді чоловік свою вину визнав повністю. У показаннях він підтвердив обставини умисного ухилення, пояснивши, що не прийшов до пункту збору, адже в цей день пас корів.  

Тож суд врахував, зокрема, щире каяття обвинуваченого. Чоловіка визнали винним та призначили три роки позбавлення волі. Але звільнили від відбування покарання, давши рік умовно. 

Джерело: glavcom.ua

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ne-pryjshov-u-vijskkomat-bo-pas-koriv-na-volyni-sud-pom%CA%BCyakshyv-pokarannya-uhylyantu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати