Неадекватна поведінка та нервова реакція заступника міністра сільського господарства Польщі Колодзейчика завела перемовини в глухий кут

Неадекватна поведінка та нервова реакція заступника міністра сільського господарства Польщі Колодзейчика завела перемовини в глухий кут
Фото: з відкритих джерел

Голова Всеукраїнської аграрної ради Андрій Дикун разом із представниками інших профільних асоціацій взяв участь у двосторонній зустріч міністрів сільського господарства України та Польщі, що відбулася 27 березня у Варшаві. На проведення цієї зустрічі українська сторона наполягала більше місяця.

Сторони обговорили ситуацію на україно-польському кордоні та умови продовження спільної торгівлі сільськогосподарською продукцією.

За словами очільника ВАР Андрія Дикуна, переговори тривали майже 5 годин та були непростими.

«Питання щодо транзиту сільгосппродукції, а отже й блокади, залишається невирішеним. Експорт цукру представники профільних асоціацій та міністерств двох країн обговорять наступного тижня. А 5-6 квітня на тристоронній робочій групі Україна – Литва – Польща у Вільнюсі вирішуватимуть питання щодо експорут малини. Щодо експорту українського меду сторони не побачили проблем», – розповів він.

Незважаючи на конструктивні зусилля учасників перемовин, не всі присутні сприяли вирішенню складної ситуації. Зокрема, домовленості щодо розблокування кордону не були досягнуті через дії заступника міністра сільського господарства Польщі Міхала Колодзейчака. Його поведінка викликала серйозне занепокоєння серед учасників зустрічі.

“Незрозуміла і неадекватна поведінка, нервова реакція протягом всього переговорного процесу, крик на учасників зустрічі та постійне потирання носу. Таке ставлення до присутніх викликало сумнів у бажанні людини вирішити болючі для обох країн питання. Його агресія, деструктивний підхід та постійні спроби зашкодити домовленостям під час міністерських зустрічей можуть негативно відобразитися на подальшій співпраці двох країн”, – підсумував очільник ВАР.

Це фото свідчить про те, що Колодзейчак дуже хотів знайти порозуміння і навіть намагався порадитись з кимось вище.

Перегляди: 1787
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/neadekvatna-povedinka-ta-nervova-reakcziya-zastupnyka-ministra-silskogo-gospodarstva-polshhi-kolodzejchyka-zavela-peremovyny-v-gluhyj-kut
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
1