Неактивні продажі підтримують ціни на український соняшник

Неактивні продажі підтримують ціни на український соняшник
Фото: з відкритих джерел

Згідно з даними моніторингу ІА «АПК-Інформ», з кінця першої декади вересня в Україні на ринку насіння соняшнику спостерігається підвищувальна цінова тенденція.

Незважаючи на збиральну кампанію, яка триває в Україні, та значні перехідні запаси насіння соняшнику, олійнопереробні підприємства підвищують ціни попиту на нього. Це пояснюється невеликою кількістю пропозиції насіння соняшнику через стримування продажу сільгоспвиробниками, зумовленого реалізацією інших, більш рентабельних культур, та невисокі темпи збирання нового врожаю олійної у зв’язку з дощовою погодою. Лише поодинокі підприємства зазначали про надходження задовільної кількості пропозиції олійної.

Так, за вказаний період ціни попиту на насіння соняшнику підвищилися в середньому на 500 грн/т і станом на 21 вересня переважно становлять 13500-16800 грн/т СРТ. Зазначимо, що представники окремих заводів не вважали за доцільне підвищувати ціни на олійну, вважаючи такий крок необґрунтованим з урахуванням рентабельності виробництва олії.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/neaktyvni-prodazhi-pidtrymuyut-cziny-na-ukrayinskyj-sonyashnyk
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати