Несправедливі тарифи на залізничні перевезення та черги вантажівок на українському кордоні паралізують бізнес

Несправедливі тарифи на залізничні перевезення та черги вантажівок на українському кордоні паралізують бізнес
Фото: з відкритих джерел

Несправедливі тарифи на залізничні перевезення та черги вантажівок на українському кордоні – серед основних причин, які сьогодні паралізують агробізнес. Про це заявив голова ВАР Андрій Дикун.

За його словами, тарифи на залізничні перевезення, які встановила Укрзалізниця, є дискримінаційними та несправедливими по відношенню до агровиробників.

«Чому одні платять більше всіх, а інші менше. Чому ми, аграрії, маємо платити за виробників металу, руди, будівельних матеріалів? Для перевезення руди та металу діють пільгові тарифи, тоді як агровиробникам підвищують тариф. Дорога логістика УЗ може призвести до подальшого зменшення посівних площ та зупинки діяльності агропідприємств. Тому, в умовах війни пріоритетним має бути агросектор, оскільки саме він приносить валютну виручку країні та підтримує економічну та продовольчу безпеку», – сказав очільник ВАР.

Логістика автошляхами також має проблеми. Андрій Дикун закликав якнайшвидше вирішити питання з кілометровими чергами вантажівок на українсько-польському кордоні.

«Проблема логістики автошляхами почалася з початку війни. Вже пройшло багато часу і ніяк повноцінно не може запрацювати електронна черга. Водії тижнями стоять у чергах. Бізнес паралізований, експорт сповільнився. Потрібно якнайшвидше вирішити питання пропускної спроможності», – сказав він.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nespravedlyvi-taryfy-na-zaliznychni-perevezennya-ta-chergy-vantazhivok-na-ukrayinskomu-kordoni-paralizuyut-biznes
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати