Нестачу української соняшникової олії можуть закрити рафінованою олією ріпаку

Нестачу української соняшникової олії можуть закрити рафінованою олією ріпаку
Фото: Yellow Canola field, Rape field. Blue cloudy sky, agriculture background. Spring nature landscape.


80% світового експорту соняшникової олії походить з України чи росії. Оскільки експорт з України в багатьох випадках ускладнено, а на росію накладено санкції, багатьом виробникам доведеться перейти на альтернативні рослинні олії та деякі інші інгредієнти (наприклад, емульгатори). Слід зауважити, что в західних країнах більш суворі вимоги до використання різних видів олій, а законодавство вимагає обов’язково зазначати види рослинних олій, що використовуються в продуктах.

Проте, щоб допомогти мінімізувати будь-які перебої в постачанні, організація Food and Drink Federation пропонує в окремих випадках замінювати соняшникову олію рафінованою олією ріпаку.

На сайті організації вказано, що FDF веде постійні обговорення з урядом щодо розширення таких замін на інші інгредієнти. Компаніям FDF настійно радить вести відповідні переговори з місцевими/первинними органами влади.

Джерело: rubryka.com

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nestachu-ukrayinskoyi-sonyashnykovoyi-oliyi-mozhut-zakryty-rafinovanoyu-oliyeyu-ripaku
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
1
Нічого сказати