Невдала спроба купити конкурента обвалила акції Carlsberg

Невдала спроба купити конкурента обвалила акції Carlsberg
Фото: з відкритих джерел

Британський виробник безалкогольних напоїв Britvic відхилив пропозицію данської пивоварної компанії Carlsberg Group про поглинання за 3,11 млрд фунтів стерлінгів ($3,93 млрд). 

Після цього акції зареєстрованої на Лондонській біржі компанії Britvic, за даними LSEG, зросли на 12,5%, тоді як акції Carlsberg впали на 8,77%. Це найбільше одноденне падіння акцій компанії з 12 березня 2020 року, коли акції Carlsberg впали на 8,77%.

Остання запропонована Carlsberg ціна 1250 пенсів за акцію Britvic є премією більш ніж на 23% до ціни акцій Britvic на момент закриття торгів у четвер і перевищує попередню пропозицію 1200 пенсів.

Данська компанія заявила, що зважує варіанти після того, як Britvic відхилив дві висунуті нею пропозиції, пише агентство Reuters.

Carlsberg має час до 19 липня, щоб зробити остаточну пропозицію Britvic або відмовитися від неї.

Carlsberg планує розширити виробництво таких напоїв, як сидр, міцний лимонад, міцні газовані напої та готові коктейлі, оскільки бачить дедалі більший інтерес споживачів.

Конкурент Anheuser-Busch InBev почав продавати коктейлі у банках, Heineken також розширює виробництво сидру та міцних газованих напоїв.

Інші виробники безалкогольних напоїв, зареєстровані на Лондонській фондовій біржі, такі як виробник Irn Bru AG Barr та виробник тоніків Fevertree, зросли на 3,5% та 5% відповідно.

Портфель Carlsberg, який не обмежується пивом, включає бренди сидру Somersby та міцного газованого напою Garage, у лютому 2024 року становив лише 2% від загального обсягу. Компанія заявила, що планує прискорити зростання цієї категорії шляхом розширення свого портфеля.

Carlsberg продає також енергетичні та безалкогольні напої, а також безалкогольне пиво. Напої, крім пива, в останньому фінансовому році компанії становили близько 19% обсягів.

Джерело: biz.liga.net

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nevdala-sproba-kupyty-konkurenta-obvalyla-akcziyi-carlsberg
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати