Tempo950x100

Tempo300x100

«Нібулон» наголосив на важливості евакуації флоту з портів Миколаєва

«Нібулон» наголосив на важливості евакуації флоту з портів Миколаєва
Фото: з відкритих джерел

Евакуація флоту з портів Миколаєва має розв’язати проблему дефіциту суден класу «річка-море» та повернути ціну на фрахт на довоєнний рівень.

Експорт та розвиток логістичних шляхів обговорили під час круглого столу, організованого Міністерством відновлення. У заході взяв участь директор із взаємодії з органами влади «Нібулону» Михайло Різак, повідомили у пресслужбі компанії.

За його словами, для здешевлення логістики на річці Дунай критичне значення має здійснення політичного впливу та організація заходів, спрямованих на створення умов для виведення флоту, заблокованого зараз у портовому вузлі Миколаєва.

«Протягом 2022-2023 років ми спостерігали збільшення ціни на фрахт на річці Дунай у понад три рази, а на сьогодні ціни залишаються в понад два рази більшими, ніж у довоєнний період. Саме евакуація флоту з миколаївського портового вузла має розв’язати проблему дефіциту суден класу «річка-море» та повернути ціну на фрахт на довоєнний рівень», — зазначив Михайло Різак.

Він також додав, що наявність інструменту евакуації дозволить відновити роботу суднобудівної галузі економіки України, яка з початку війни повністю зупинена.

Перегляди: 255
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nibulon-nagolosyv-na-vazhlyvosti-evakuacziyi-flotu-z-portiv-mykolayeva
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати