«Нібулон» реструктурував передекспортну кредитну лінію на 80 млн доларів

«Нібулон» реструктурував передекспортну кредитну лінію на 80 млн доларів
Фото: з відкритих джерел

Агрохолдинг «Нібулон» спільно з групою міжнародних кредиторів спішно завершили реструктуризацію передекспортної кредитної лінії на суму 80 млн доларів. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію компанії.

Міжнародний синдикат у складі ING Bank NV (Нідерланди), European Bank for Reconstruction and Development (EBRD), Crédit Agricole (Франція) та FMO, Голландського банку розвитку, і «Нібулон» успішно підписали угоду 21 червня 2024 року, продовживши термін погашення кредитної лінії на два роки.

«Реструктуризація лінії торговельного фінансування — це насамперед крок назустріч українському малому та середньому агровиробнику, адже «Нібулон» спрямує вивільнені кошти на розрахунки саме з ними. Зараз, коли розпочалися жнива та закупівельна кампанія, пролонгація терміну погашення дасть змогу виробнику вчасно отримувати справедливу ціну за вирощене в надскладних умовах збіжжя. Це зі свого боку забезпечить посівну кампанію озимих уже наступного року», — прокоментував генеральний директор компанії «Нібулон» Андрій Вадатурський.

У свою чергу начальник відділу по роботі з банками Віталіна Марченко висловила переконання, що за підтримки існуючих кредиторів компанія зміцнить структуру капіталу і продовжить свою діяльність, утримуючи позицію провідного українського експортера зерна.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nibulon-restrukturuvav-peredeksportnu-kredytnu-liniyu-na-80-mln-dolariv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати