Німецькі фермери побоюються конкуренції від українців

Німецькі фермери побоюються конкуренції від українців
Фото: з відкритих джерел

Президент фермерів Йоахім Руквід різко застеріг від вступу України в ЄС. На його думку, цей крок буде означати «вихід» сімейного бізнесу в ЄС.

Про це пише видання Еuractiv.

Після того, як Комісія ЄС рекомендувала розпочати офіційні переговори про вступ з Україною минулого тижня, Руквід попередив на прес-конференції про майбутнє спільної сільськогосподарської політики ЄС (САП) у середу (15 листопада) про наслідки приєднання до аграрної економіки.

«Приєднання призведе до виходу сімейного сільського господарства в Європі. Це повинно залишатися позаду всіх політичних дискусій», — сказав президент Асоціації німецьких фермерів (DBV).
Руквід вказав на великий сільськогосподарський сектор України та той факт, що середня ферма в країні в рази більша, ніж у ЄС.

Таким чином, включення означатиме, що «сільське господарство буде інтегроване в ЄС, який має зовсім інші структури, аж до ферм у масштабі кількох 100 000 гектарів», підкреслив він.

Таким чином, спільна сільськогосподарська політика, що включає Україну, є «нездійсненною», якщо тільки це не відбувається за рахунок компаній у нинішніх країнах ЄС.

Перегляди: 68
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nimeczki-fermery-poboyuyutsya-konkurencziyi-vid-ukrayincziv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати