Tempo950x100

Tempo300x100

Німецькі фермери розпочали національний страйк: блокують автобани

Німецькі фермери розпочали національний страйк: блокують автобани
Фото: з відкритих джерел

У всій Німеччині почалися масові протести фермерів, які триватимуть тиждень і закінчаться 15 січня великою маніфестацією в Берліні. Про це повідомляють організатори протесту з Асоціації німецьких фермерів та Асоціації державних фермерів.

Фермери виступають проти скорочення державних субсидій на сільське господарство. Головна вимога протестувальників – не скорочувати податкові пільги на сільськогосподарське дизельне пальне.

З ранку понеділка фермери почали блокувати важливі автомагістралі у Німеччині, що призвело до перебоїв у русі транспорту, повідомляє tagesschau.

У Нижній Саксонії заблоковано федеральну трасу. Перекрито в’їзди на автомагістралі в районі Дрездена. На дороги Баварії виїхали тисячі тракторів. Повідомляється про проблеми на дорогах й в інших регіонах Німеччини.

Поліція і влада попереджають про масштабні перебої в дорожньому русі й визнають, що у них недостатньо сил та ресурсів, щоб запобігти блокуванню доріг.

Транспортний колапс у Німеччині може посилитися із середи, коли на страйк вийдуть машиністи Deutsche Bahn і в країні зупиниться частина залізничного руху.

Джерело: biz.liga.net

Перегляди: 33
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nimeczki-fermery-rozpochaly-naczionalnyj-strajk-blokuyut-avtobany
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати