Нове розпорядження Укрзалізниці щодо умов відвантаження нафтопродуктів негативно позначиться на агробізнесі

Нове розпорядження Укрзалізниці щодо умов відвантаження нафтопродуктів негативно позначиться на агробізнесі
Фото: з відкритих джерел

Розпорядження Укрзалізниці відвантажувати на станції не менше 10-ти вагоно-цистерн нафтопродуктів за один раз вплине на бізнес, зокрема і на агро. Будуть додаткові фінансові та логістичні навантаження. Разом з тим УЗ пропонує бізнесу укрупнюватися. І все це в умовах війни, – коментує очільник ВАР Андрій Дикун.

“У мене одне запитання до УЗ: а війна вже закінчилася?! Наш кооператив втратив тисячі тонн палива, яке було знищено окупантами. Весь цей час, усі шість місяців ми намагаємося так возити пальне, щоб зберігати його на невеликих базах і максимально швидко доставляти господарствам.

З погляду бізнесу так: треба укрупнятися. І це треба буде робити обов’язково. Але зараз у нас в країні триває війна. І ці всі укрупнення призведуть до того, що якщо ми привеземо, наші конкуренти привезуть – і в ту базу прилетить наступного дня. Я розумію, що нафтобази – це не ваш (Укрзалізниці – ред.) бізнес, але нам треба диверсифікація.

Я розумію, що УЗ втрачає кошти через те, що по 1-2 вагони тягає, але в нас війна, цього робити зараз категорично не можна (укрупнення – ред.). Ми теж втрачаємо кошти – у нас пальне здорожчало вдвічі. Ми взагалі нічого не можемо продати. У вас бракує цистерн, а ми нічого взагалі не можемо продати… От сидимо на тому зерні, а нам ще треба сіяти…”,  – зауважив Андрій Дикун.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nove-rozporyadzhennya-ukrzaliznyczi-shhodo-umov-vidvantazhennya-naftoproduktiv-negatyvno-poznachytsya-na-agrobiznesi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати