182818
178171

Нові борони LOZOVA MACHINERY вийшли в поля

Нова борона вигідно відрізняється поліпшеними технічними характеристиками і розширеними повноваженнями застосування.

«Вимоги до такого знаряддя дуже серйозні. Ми проаналізували роботу всіх чотирьох імпортних аналогів які експортуються в Україну. І випадково побачили ролик з демонстративного поля під Києвом у липні цього року. - каже Олександр Яровий (директор СП Рубанівське). - Вибір припав на цю борону з багатьох причин. В першу чергу це за якістю. Хоча ми були готові купити і дорожчу.»

ЛМ-Дукат8_уже в полях_551.jpg

В оновленій ДУКАТ-8 значно збільшилося навантаження на диск (до 116 кг), що дозволяє ефективніше використовувати борону при обробці грунту з пожнивними залишками грубостебельних культур.

При тому, що борона стала на тонну важче, вимоги до потужності трактора не змінилися (як і раніше потрібен трактор від 250 к.с.). Витрата палива так же залишився на колишньому рівні (Дукат дуже енергоефективні та споживають всього 4-5 літрів на гектар).

«З нашими завданнями борона впоралася чудово! - каже Іван Петрович Коваленко (Херсонська обл.). - Для нас особливо важливо, щоб якісно перебивало стерню і точно витримало глибину обробки. Це для нашої агротехнології. Так ось цей восьмиметровий ДУКАТ все зробив на п'ять балів. Результатом дуже задоволені. »
Особливість і перевага нової дискової борони - унікальний принцип LOZOVA MACHINERY - «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ». У ДУКАТ-8 відсутні точки змащення (в тому числі і на шарнірах гідроциліндрів). Застосування підшипників ковзання, особливих мастил і армуючих матеріалів, повністю виключає змазування. Більше не потрібно витрачати час і кошти не експлуатаційні витрати.

Продумані технічні рішення в ДУКАТ-8 використані навіть у другорядних елементах. Так, на численні прохання аграріїв, для більш комфортної роботи додана можливість регулювати глибину роботи ковзанок гідравлікою (на додаток до класичного способу палацовий настройки).

ЛМ-Дукат8_уже в полях_565.jpg

Серед корисних опцій знаряддя варто відзначити нову, більш компактну систему складання та унікальну функцію підвищення дорожнього просвіту в транспортному положенні, що робить експлуатацію агрегату простіше і зручніше. І, звичайно ж, змінні катки, адаптовані під різні типи і умови землеробства, включаючи складні.
«За результатами перших тижнів роботи можу сказати, що борона радує. Безпроблемний агрегат. Якісно обробляє, економічний, що ще треба? Ну і звичайно просто навіть приємно подивитися на машину хоч в поле хоч на дорозі - красиво вийшло! »

В цілому, з короткою дисковою бороною ДУКАТ-8, аграрії отримають якісно оброблений грунт, зменшать допоміжні витрати на утримання техніки, скоротять терміни польових робіт і мінімізують непродуктивне використання часу на простої, пов'язані з технічним обслуговуванням.

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Завод Фірташа оскаржив відмову уряду вводити квоти на імпорт добрив

Окружний адмінсуд відкрив провадження за позовом ВАТ "Азот" (Черкаси) до Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (МКМТ) Мінекономіки через відмову вводити квоти на імпорт мінеральних добрив в Україні. Про це повідомляє прес-служба Group DF бізнесмена Дмитра Фірташа, куди входить підприємство, пише biz.liga.net.

У позовній заяві ВАТ "Азот" вимагає визнати протиправними дії Мінекономіки при підготовці висновків в рамках проведеного спеціального розслідування щодо імпорту в Україну азотних добрив; скасувати рішення МКМТ від 22 червня, яким відомство припинило спецрозслідування.

Суд зобов'язав МКМТ Мінекономіки надати всі копії рішень, висновків та інших документів, що стосуються цього розслідування.

Нагадаємо, в серпні 2019 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) порушила спеціальне розслідування щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив незалежно від країни походження та експорту.

Аграрні асоціації виступили з протестами проти цієї ідеї і закликали уряд від неї відмовитися.

МКМТ 22 червня 2020 прийняла рішення не обмежувати поставки в Україну мінеральних добрив.Приватизацію заводів "Укрспирту" планується провести за рік

На початку липня ринок спирту в Україні змінився назавжди. Зникла застаріла монополія і розпочався процес приватизації галузі. 

Важливій реформі дав старт Президент Володимир Зеленський. А 12 серпня Уряд зняв останній бар'єр — прийняв Програму реформування спиртової галузі на наступні три роки. Про це пише в.о. директора ДП "Укрспирт" Сергій Блескун у своєму блозі на "Економічній правді".

"Наразі "Укрспирт" вже повністю передав Мінекономрозвитку пропозиції щодо приватизації 25 із 41 об’єктів. Йдеться про 60% об'єктів підприємства. Фонд держмайна планує провести перший аукціон приблизно за місяць, а це означає, що вже невдовзі у нашій державі з'явиться приватний завод з вироблення спирту!

І це — надзвичайно добрі новини для розвитку галузі. В Україні понад десять років переносили приватизацію "Укрспирту", чекаючи міфічних хороших часів для неї. 

Тим часом десятки простоюючих спиртових об’єктів заростали мохом, а працівники залишались без роботи. 

Загальний рівень зносу обладнання на заводах щороку зростав. На підтримання непрацюючих об’єктів держава у рік витрачала понад 100 мільйонів гривень. Галузь занепадала та обростала корупційними схемами", - підкреслив Сергій Блескун.

За його словами, неможлива ситуація у стилі 90-х, коли хтось купуватиме завод за "три копійки", щоб потім законсервувати його на десятиріччя чи розпилити на металобрухт. 

"Інвестор вкладатиме у купівлю активу чималі гроші, десятки мільйонів гривень, а тобто, матиме особисту зацікавленість його модернізувати, аби заробляти на цьому.

Приватизація сьогодні — це не знищення та закриття заводів, а навпаки — переорієнтація та новий розвиток", - зазначив очільник ДП "Укрспирт".

Також важливим є і питання ціни спирту. За останні два роки середня собівартість була нижче 200 гривень, а продавався спирт у межах 340-370 грн. Така маржинальність склалася через необхідність утримувати усі непрацюючі заводи "Укрспирту".

"При цьому ми майже не конкурентні на міжнародних ринках. Нас випередили по ефективності ціни такі країни, як Молдова, Польща, Білорусь. 

І це — великий недолік монополії. Адже після приватизації ціну регулюватиме лише відкритий ринок і чесна конкуренція за покупця.

Є й ще один безсумнівний бонус приватизації — це боротьба з тінню, яка сягнула вже понад 50 відсотків та краде щорічно 8-10 мільярдів гривень з державного бюджету. Якщо порівняти, на ці гроші можна було б побудувати орієнтовно 50 шкіл та 20 лікарень щороку.

Приватизацію заводів "Укрспирту" планується провести за рік. З 1 липня 2021 року дозволяється введення в експлуатацію та надання дозволів на будівництво нових підприємств з виробництва етилового спирту. 

При цьому держава має чимало активів, за які стовідсотково йтиме активна боротьба на аукціоні. Але й ті заводи, які з першого погляду не дуже привабливі як майданчики для вироблення спирту, є цікавими для інвесторів з інших галузей. 

Наприклад, для агрокомпаній, адже багато об'єктів мають дуже вдалу логістику — дуже зручні локації, під'їзні залізничні гілки, близькість до великих транспортних магістралей або ж до кордону (для тих, хто орієнтований на експорт). 

Не можна забувати і про такий величезний напрямок, як фармкомпанії. Зокрема, й вироблення антисептиків, які зараз є в кишені хіба не кожної людини. 

А ще є такі напрямки, як біоетанол чи парфумерія. Кожен завод має свої переваги, тож наслідком приватизації стане розвиток відразу низки галузей в Україні", - підкреслив Сергій Блескун.

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Glencore завершив угоду з купівлі портового терміналу в Україні

Гленкор Агрікалчер оголосив про завершення придбання у групи компаній Орексім портового терміналу в Україні. Евері є провідним терміналом з експорту рослинної олії в місті Миколаєві, Україна, який пропонує послуги зі зберігання і перевалки для першокласних міжнародних і національних клієнтів.

Генеральний директор Гленкор Агрікалчер, пан Девід Матіске, прокоментував цю подію:

«Це придбання підсилює нашу довгострокову прихильність до агропромислового сектору в Україні та визначає Гленкор Агрікалчер, як ключового та надійного партнера у світовому ланцюзі поставок рослинної олії. Ми раді управляти одним із найкращих у своєму класі активом, і  залишаємось відданими високим стандартам обслуговування споживачів терміналу Евері.

Про Евері.

Термінальний комплекс Евері був побудований в 2010 році та модернізований в 2018. Він має потужність постійного зберігання до 160 000 тон, та може перевантажувати на експорт до 1.5 мільйона тон рослинної олії на рік.

Про Гленкор Агрікалчер

Гленкор Агрікалчер є світовим лідером з виробництва, обробки, переробки та продажу сільськогосподарської продукції та товарів. Маючи активи більш ніж в 35 країнах та персонал більш ніж 160 000 працівників, ми створюємо цінність для виробників в місцях виробництва та для клієнтів – в пунктах призначення. Наша стратегічна мережа зберігання, переробки та транспортування активів, а також інфраструктура та міцні зв’язки по ланцюгу поставок дозволяють нам діяти самовіддано та ефективно, задовольняючи потреби наших клієнтів у всьому світі.

Джерело: uga.ua

 

Ваш вибір 'Подобається'.


Насіннєве виробництво в Ristone Holdings: розвиваємо своє, а не купуємо імпортне

З кожним роком вибір посівного матеріалу стає все більш відповідальним для аграрія. Клімат та погодні умови - непередбачувані, тому вкрай важливо садити насіння, які будуть стійкими до засух, адаптованими до нашої зони. Команда Ristone Holdings вважає розвиток насіннєвого виробництва одним зі своїх пріоритетів, оскільки в структурі багатопрофільного холдингу власний якісний насіннєвий фонд - ця перша щабель до високих врожаїв і, в підсумку, економічних результатів.

Своє проти імпортного

Сьогодні на українському ринку широко представлені іноземні насіннєві виробники з Німеччини, Нідерландів, Франції. У нас в свідомості склалася стійка думка, що все європейське апріорі краще вітчизняного. Але у випадку з насінням наш досвід показує, що це не так. Як мінімум, в категорії ранніх зернових українське насіння точно виграє в питаннях якості. Український насіннєвий матеріал має хороший продовольчий потенціал, в той час як з Європи часто постачають насіння фуражного призначення.

У структурі холдингу за насінницький напрямок відповідає ТОВ «Агрофірма ім. Горького». Зараз насіння тут вирощуються на площі в 360 га. Агрофірма є базовим господарством Одеського селекційно-генетичного інституту. Також вона співпрацює з Київським інститутом фізіології рослин і генетики НАН України, Донецькою дослідною станцією, іншими шанованими селекційними інститутами країни.

У розвитку власного насіннєвого виробництва як альтернативи покупці імпортного насіння ми бачимо відразу кілька переваг:

1. Адаптованість. Насіння виробляються в тому ж регіоні, де потім будуть засіватися. Вони вже адаптовані до нашого клімату, що позитивно впливає на врожай.

2. Контроль якості. Ми впевнені в якості своєї продукції, оскільки контролюємо її на всіх етапах виробництва. Відповідно, захищені від неприємних сюрпризів з невдалою партією насіння.

3. Економія. Виробництво власного насіння істотно знижує собівартість вирощування культур. І якщо порівнювати з імпортними аналогами, українське насіння коштує дешевше.

- Імпортне насіння набагато дорожче нашого. Наприклад, українське можна придбати приблизно за 14-16 тис. грн за тонну, а імпортне коштуватиме від 20 до 40 тис. У минулому році ми вирішили провести експеримент і посіяли 10 імпортних сортів з Австрії, Німеччини, США, Канади. Вирішили порівняти з нашими. Результат виявився приблизно однаковим - з різницею +/- 5 центнерів з гектара. А ціна відрізняється в рази. - розповідає координатор насінницькій напрямки Василь Полюшко.

Стандарти якості насіннєвого виробництва в Ristone Holdings

Для нас якість насіннєвого матеріалу - на першому місці. Адже наші ж власні підприємства і будуть потім цим матеріалом користуватися. Від цього безпосередньо залежить той економічний результат, який ми отримаємо після збору врожаю.

За якістю і чистотою насіння в агрофірмі ім. Горького стежать на кожному етапі виробництва, починаючи з його посіву. Щоб сорти не змішувалися, між ділянками залишають розділову лінію в 2 метри. Більш того, поділяють навіть посіви одного сорту, але різного типу - еліту і супереліту.

Перед посівом кожного нового сорту машини, які привозять насіння на поле, і сівалки ретельно продуваються компресором, щоб не допустити змішування сортів. Таких же принципів дотримуються і під час збирання насіння - комбайни і інша техніка, яка бере участь в збиральних роботах, ретельно очищається і продувається після кожного сорту.

В процесі вирощування рослин ретельно стежать за благополуччям навколишнього середовища: посіви обробляються необхідними захисними засобами, проводяться сортові прополки, що виключають наявність на полі сторонніх рослин або домішок. На такому полі хвороби і шкідники виключені, що регулярно підтверджують державні апробатори, які контролюють стан полів.

Щоб отримати більш якісне і сильне насіння, посів здійснюється після добрих попередників - це однорічні трави або горох. Іноді засівають після кукурудзи на силос, яка забирається досить рано і дає можливість підготувати поле до майбутнього посіву.

Найважливіший етап виробництва насіння - це заводське калібрування. На заводі не менш ретельно стежать за сортовою чистотою: після кожного сорту проводиться очистка лінії, навіть співробітники не можуть переходити з однієї лінії на іншу. На підприємстві діє своя лабораторія, яка перевіряє чистоту і якість насіння, щоб не було щуплої і битої сировини. Крім власної перевірки, все насіння також піддається перевірці державного інспектора. З кожної партії береться проба, вона відправляється в Дніпропетровську лабораторію, де її перевіряють на 4 основні показники: це схожість, чистота, енергія і маса тисячі насінин. До речі, за останнім показником ТОВ «Агрофірма ім. Горького» перевершує конкурентів: МТС тут досягає 45-50 г, в той час як у конкурентів в середньому 35-40 г.

- За 13 років моєї роботи насіннєводом не було ще жодної скарги на нашу продукцію. - резюмує Василь Полюшко. - Ми все робимо чітко, прозоро, нічого не приховуємо, весь виробничий процес офіційно перевіряється, а наша продукція має державні сертифікати якості - сортової і посівної.

Результати-2020

Цього року насіннєводи АФ ім. Горького в черговий раз підтвердили свій професіоналізм, заготовивши понад 1700 т насіння озимої пшениці з середньою врожайністю 65 ц / га.

Всупереч не найбільш сприятливим погодним умовам підприємство отримало гарну врожайність як по основних сортах - Ліра одеська (ОСГИ) - 65,9 ц / га, Новосмуглянка (ІФРГ) - 61 ц / га, Подолянка (ІФРГ) - 60,9 ц / га, Пилипівка (ОСГИ) - 57,2 ц / га, Шестопаловка (БОР) - 72 ц / га, так і за новими, які вперше були засіяні в цьому році: сорт «Катруся» (СГИ) дав 73,9 ц / га, сорт «Магнітка» (БОР) - 71,4 ц / га.

Також агрофірма ім. Горького успішно пройшла перевірку незалежної лабораторії, і отримала підтвердження, що все зібране насіння є кондиційним і відповідає стандартам якості. Посівний матеріал перевірявся за 4 основними характеристиками - схожість, енергія, чистота, маса тисячі насінин.

Насіння АФ ім. Горького активно використовуються не тільки підприємствами Ristone Holdings, а й сторонніми агрофірмами. Придбати їх може і фермер з невеликим господарством і велике підприємство, оскільки насіння фасуються в невеликі мішки по 50 кг і в бігбегі по 1 т.

Використання власного насіннєвого матеріалу вже неодноразово підтверджувало свою доцільність - це одна з гарантій стабільного врожаю наших господарств і стабільного економічного становища всього холдингу, тому розвивати цей вектор ми плануємо і в майбутньому. Адже якщо дивитися на ситуацію глобально - власний якісний насіннєвий фонд - це ще й один із стовпів продовольчої безпеки країни.LOZOVA MACHINERY – бій агротітанов під Полтавою

У польових демонстраціях відвідувачі і учасники заходу познайомилися з короткою дисковою бороною ДУКАТ з шириною захвату 6 метрів.

Змагаючись зі світовими брендами, борона пройшла по стерні ранніх зернових культур висотою близько 15 см, легко витримавши задану глибину 8-10 см. Всього лише після одного проходу ДУКАТ залишив ідеальний агрофон з рівним посівним ложем, якісно закривши пожнивні залишки і перемішавши їх з грунтом.

328.jpg

Додатковим випробуванням для машини став перезволожений грунт, з яким ДУКАТ відмінно впорався, відпрацювавши без забивання робочих органів. Завдяки вдалим конструкторським рішенням, зокрема ресорної 3D-стійці, самоочищення дисків відбувається в процесі роботи, що дозволяє ефективно обробляти будь-які грунти, включаючи в'язкі, пересушені і кам'янисті.

ДУКАТ викликав великий інтерес у аграріїв і потенційних клієнтів. Оптимальне поєднання високої якості і продуктивності, необслуговуванність і універсальність роблять агрегат лідером в своєму сегменті.

Додатковий плюс для фермерства – це можливість отримати 25-у державну компенсацію, який підлягає вся продукція LOZOVA MACHINERY.

Ваш вибір 'Подобається'.