Новий передпосівний культиватор NZ Extreme – ще більше  швидкості та продуктивності

Новий передпосівний культиватор NZ Extreme – ще більше  швидкості та продуктивності
Фото: з відкритих джерел

NZ Extreme — це найсучасніші та найбільші агрегати від компанії Väderstad для здійснення передпосівного обробітку ґрунту.

Робоча ширина цих гігантів може становити від 12,5 до 14,25 м. Проте це не заважає дотримуватися точної глибини обробітку за всією шириною. Адже п’ятисекційна рама нового покоління та дизайну із запатентованим механізмом переведення агрегату в транспортне положення, дає змогу повністю копіювати поверхню поля.

Рівномірний обробіток поля відбувається навіть крайніми секціями, високий ступінь копіювання ними поверхні поля забезпечується завдяки інноваційному технічному рішенню у системі розкладання машини, яке дає змогу переносити вагу із середньої частина агрегату до крайніх секцій.

Слід мати на увазі, що ця машина не є більшою версією культиватора NZ Aggressive. Це повністю новий агрегат. Серед основних пріоритетів під час проєктування культиватора NZ Extreme було створення нової генерації широкозахватних продуктивних культиваторів для швидкого обробітку великих площ. В агрегаті втілено низку найсучасніших технологічних рішень, що дає змогу підвищити якість обробітку ґрунту.

Наприклад, всі машини NZ Extreme мають можливість налаштування параметрів робочих органів із кабіни трактора та інтелектуальну систему перерозподілу ваги машини.

Дізнатись більше про нові передпосівні культиватори NZ Extreme за посиланням на вебсайті.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/novyj-peredposivnyj-kultyvator-nz-extreme-shhe-bilshe-shvydkosti-ta-produktyvnosti
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати