186395

Новий рівень продуктивності: сівалка Tempo L із завантаженням насіння Central Seed Fill

Сівалка Tempo L CSF обладнана системою централізованого завантаження насіння Central Seed Fill.

Замість індивідуальних окремих бункерів для насіння конструкція сівалки передбачає наявність одного великого бункера, об'ємом 3000 літрів.

1s8a1504.jpg

Посівний матеріал централізовано завантажується у великий бункер, а не в насіннєві банки кожної висівної секції, після чого насіння розподіляється до висівних секцій пневматичною системою у потоці повітря, без використання моторів.

Детальніше про Tempo L з централізованим завантаженням насіння Central Seed Fill читайте за посиланням. 

2.jpg

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Унікальні долота Väderstad BreakMiх - якісний обробіток ґрунту

Унікальні долота Väderstad BreakMiх забезпечують ефективне розпушування нижніх ущільнених шарів з одночасним інтенсивним перемішуванням рослинних решток з верхнім шаром ґрунту на глибину до 30 см. 
 
Міцні металеві пластини з покриттям карбіду вольфраму роблять долото стійким до пошкоджень та забезпечують якісний обробіток  ґрунту на задану робочу глибину. Завдяки цим параметрам термін експлуатації доліт збільшується. 
 
BreakMix долота можна використовувати як для основного так і передпосівного обробітку ґрунту в господарствах з більш важкими ґрунтами, що схильні до переущільнення. 
 
Такі долота встановлюються на лапові культиватори Väderstad Opus 400-700 та TopDown 300-900. 

Детальніше про долота BreakMiх.
 Акції агрокомпанії Кернел почали торгуватися на Українській біржі

Про це повідомили в інвесткомпанії Dragon Capital, пише  НВ.

«До тепер акції компанії Кернел торгувалися лише на Варшавській біржі, але ми вважаємо, що такий якісний актив має бути доступний для українських інвесторів: як інституційних, так і роздрібних. Саме тому Dragon Capital ініціював подвійний лістинг цих акцій в Україні», — відмітив Денис Мацуєв, керуючий директор Dragon Capital.
Він підкреслив, що компанія Кернел протягом останніх семи років щороку платила дивіденди. Код компанії на Українській біржі - KER.

«Поки в Україні нема IPO локальних компаній, альтернативою для цього є заведення в Україну іноземних акцій, зокрема, акцій компаній, які володіють активами в Україні та торгуються на іноземних торгових майданчиках, таких як LSE, NYSE, NASDAQ, WSE», — прокоментував голова правління Української біржі Артемій Єршов.

Кернел є найбільшим виробником соняшникової олії, що оперує близько 18% потужностей з переробки соняшнику в Україні, а також найбільшим експортером зернових культур з часткою ринку близько 16%. За перші 9 місяців 2021 фінансового року компанії (липень 2020 — березень 2021) доходи компанії зросли на 37% рік до року (до майже $4 млрд) завдяки зростанню обсягів переробки та експорту зернових та олійних культур, а також зростаючим цінам на сировинні товари. Чистий прибуток Кернела зріс у 4,6 рази — до $348 млн.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Ситуація на полях: від засух до надмірних дощів – як тривалі червневі зливи вплинули на посіви

Про те, як посіви переносять часті дощі цього року, і чи завжди корисні опади для агрокультур ми поговорили з головним агрономом Ristone Holdings Віталієм Бровенко.

– У минулі роки аграрії скаржилися на відсутність дощів, в цьому році створюється відчуття, що погода вирішила розплатитися відразу за кілька сезонів. Чи добре це для агрокультур, або у такої ситуації є свої підводні камені?

– Все добре в міру, і дощі зокрема. За останніми даними моніторингу, на наших полях з початку місяця випала подвійна норма опадів, а в окремих господарствах – навіть потрійна. І така ситуація, звісно, має свої негативні сторони. Один із найголовніших наслідків таких частих дощів – це промивання внесених добрив в глибокі шари ґрунту, особливо це стосується ЗЗР, оскільки ще користуємося Ацетохлором.

Це досить неприємна ситуація, оскільки заходи по внесенню добрив – це помітна стаття витрат для будь-якого аграрного підприємства, а позитивний результат від цих заходів отримати не вдасться. Але і це ще не все.

Часті дощі також підвищують ризик появи хвороб на посівах, а на полях з великими ухилами вони несуть також загрозу змиву ґрунту. А в цьому році спостерігалися не тільки сильні дощі, а й грози з градом, через які у багатьох аграріїв, в тому числі і на окремих ділянках наших полів, полягли посіви ячменю і пшениці. А це ускладнює збиральні роботи, призводить до часткової втрати врожаю.

– Які додаткові заходи ви вживаєте, щоб мінімізувати загрози надмірної вологості на полях холдингу? Якось коригуєте свій догляд за рослинами?

– В цілому, підприємства нашого холдингу встигли вчасно внести ЗЗР, а зокрема провели дві фунгіцидні обробки озимої пшениці. Зараз вносимо фунгіциди на соняшник, щоб захистити рослини від хвороб.

– Як червневі дощі позначаться на прогнозах врожаю в цьому році?

– За підсумками моніторингу полів холдингу в кінці травня ми отримали досить хороші перспективи на врожай в цьому році. Тривалі дощі, звісно, внесли невеликі корективи, про які вже говорив вище – це і промивання ЗЗР, і полеглі посіви, розвиток хвороб. Але ми вже працюємо над тим, щоб звести до мінімуму ці загрози, тому очікуємо, що втрати будуть несуттєвими і компенсуються завдяки гарному догляду за рослинами і достатній кількості вологи в ґрунті.Два держбанки реструктуризували "молочні" борги групи "Континіум"

Про це пише finbalance.com.ua.

За даними ПрАТ "Дубномолоко", 2 липня плануються збори його акціонерів, на яких буде розглядатися в т.ч. питання затвердження правочинів, які

- укладені між підприємством (як поручителем ТОВ "Комо-Експорт") і Укрексімбанком у травні та листопаді 2020 року;

- укладені між підприємством (як поручителем ТОВ "Клуб сиру") і Ощадбанком у рамках фінансової реструктуризації боргу ТОВ "Клуб сиру" в 2020 році.

ПрАТ "Дубномолоко" випускає тверді та плавлені сири під торговою маркою «Комо». За даними держреєстру, бенефіціари компанії - Степан Івахів та діти покійного нардепа Ігоря Єремеєва (Роман і Софія), яким належить група “Континіум” (серед її активів - в т.ч. мережа АЗС WOG і Банк інвестицій та заощаджень).

За даними Секретаріату фінансової реструктуризації, в липні 2020 року Ощадбанк завершив процедуру фінансової реструктуризації заборгованості ТОВ "Клуб сиру" (сума не уточнювалася).

У переліку пов’язаних осіб боржника фігурує в т.ч. ТОВ "Комо Україна", ТОВ "Комо-Експорт", ПрАТ "Дубномолоко", ТОВ "Дубровицямолоко", ТОВ "Канівсиртрейд", ПАТ "Житомирмолоко", ПрАТ "Львівський міський молочний завод", ДП "Новоград-Волинський сирний комбінат", ПАТ "Володимир-Волинський КМП", ПАТ "Бродівський завод СЗМ", Fromer Holding Limited, Yratia Holding ltd, Milkonica Holding Group Limited.

За даними держреєстру, бенефіціарами ТОВ "Клуб сиру" є Степан Івахів, Роман і Софія Єремеєві.

02.03.2021 Верховний Суд вирішив залишити без змін рішення судів попередніх інстанцій у справі №914/3734/15, якими було затверджено ліквідаційний баланс збанкрутілого ПрАТ “Галичина” та ліквідовано цю компанію (пов’язана з групою “Континіум”).

Суди констатували, що з огляду на недостатність майна боржника, вимоги низки кредиторів (у т.ч. Укрексімбанку - на 1,24 млрд грн, а також низки структур, пов’язаних з групою “Континіум”, зокрема, ТОВ «Золотий екватор» - 43,55 млн грн, ТОВ «ВОГ Рітейл» - 53,25 млн грн, ТОВ «Молочна компанія «Галичина» - на 119,95 млн грн, “Банку інвестицій та заощаджень” - 4,57 млн грн тощо), які не були погашені в ході ліквідаційної процедури, вважаються погашеними відповідно до ч. 7 ст. 64 Кодексу з процедур банкрутства.

ПрАТ “Галичина” було визнане банкрутом постановою Госпсуду Львівської області від 30.08.2018.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Ексклюзивні демонстрації HF Agro на виставці AGRO-2021

«HF Agro, бренд створений і підтримуваний особисто мною, - розповідає Президент HF Agro Роман Гіршфельд. - На основі багаторічного і успішного досвіду розвитку бренду LOZOVA MACHINERY і виведення його на перші позиції по виробництву ґрунтообробної техніки, ми побачили активний «запит» аграріїв на техніку, адаптовану до їх, конкретно їх вимогам. І це не могло залишитися без відповіді - так з'явився HF Agro».

481_0.jpg

«Ми вибираємо кращі рішення і знахідки з усього світу і створюємо техніку під запити особисто кожного аграрія. - каже Роман Гіршфельд, - Фінальна збірка і адаптація агрегатів проводиться вже в Україні - ми підтримуємо вітчизняне машинобудування і розвиток сільськогосподарської галузі. »
В рамках AGRO вперше в Україні відбулася ексклюзивна демонстрація новинки HF Agro - розкидачів добрив нового покоління. Ємність бака агрегатів до 10 м3 (10 тис. Л.) І дальність розкидання машин (до 36 м) дозволяє підібрати знаряддя для будь-якого господарства. Простота в управлінні, точність і рівномірність розподіляються речовин, що витримується незалежно від швидкості руху та виду внесеного добрива, є незаперечними перевагами цих машин.

482.jpg

Весь модельний ряд HF Agro відрізняється універсальністю, надійністю, зручним функціоналом і легкістю в експлуатації. Компанія подбала про кожну дрібницю, щоб сільськогосподарські роботи приносили фермерам радість, задоволення і прибуток.

Також на виставці HF Agro порадували гостей новинками, презентувавши інноваційні високоточні аплікатори для внесення рідких добрив. Тепер аплікатори можна встановити не тільки на культиватори та сівалки, але і на глибокорозпушувачами, незалежно від їх виробників.

488.jpg

Уже доброю звичкою і незамінними помічниками в поле стають агрегати HF Agro в агрофірмі «Вікторія» «До нової техніки завжди ставлюся з недовірою. А ось з HF Agro було все по-іншому, мені просто потрібна була техніка для добрив. Думати і вибирати довго не довелося - аплікатори мені здалися саме тим, що потрібно. І знаєте я спробував і ні разу не пошкодував. » так оцінив роботу знарядь Олексій Мірошниченко.

Уже традиційно виступаючи як офіційний дилер ряду провідних світових виробників, HF Agro презентували продукцію LEHNER (німецька марка техніки для посіву, розкидання добрив, захисту рослин) і MaterMacc (італійська компанія, що випускає сівалки точного висіву). Варто відзначити динамічне зростання бренду - вже на цій виставці, на стенді HF Agro, працювали дилери компанії.

412.jpg

Масштабний захід показало, як багато прихильників і клієнтів з'явилося у молодого бренду. Так своїм досвідом застосування техніки HF Agro поділився директор агрокомпанії з Полтавщини, Микола Сергієнко: «Ми відкрили для себе HF Agro недавно, на лютневій агро-виставці. Ось зараз вже застосовуємо їх аплікатори - зараз саме час для цих знарядь. Обладнали свої культиватори. Наші всі дуже задоволені - чудово працюють, без проблем. І до того ж, ми з одного знаряддя зробили відразу три: перетворили культиватор і в сівалку і в підживлювач».

Компанія запрошує аграріїв відкривати свої історії успіху з агрегатами від HF Agro. Бренд приготував багато цікавих пропозицій для обробки ґрунту, посіву, підживлення, захисту і транспортування рослин. У розробці HF Agro також унікальні нові продукти - активні бактеріальні комплекси для харчування і захисту рослин, які вирішують проблему нестачі азоту в ґрунті. Завдяки використанню цих біокомплексів вдвічі знижуються витрати на внесення азотних добрив, а головне, підвищується врожайність культур і стійкість до посухи.
Ближче познайомитися з асортиментом і побачити техніку української марки можна буде на виставках, демо-показах, днями поля, і інших заходах, що проводяться в цьому році як в Україні, так і за кордоном.