NZ Aggressive – фокус на фінішні знаряддя

NZ Aggressive – фокус на фінішні знаряддя
Фото: з відкритих джерел

Із культиваторами NZ Aggressive від компанії Väderstad отримати високу якість обробітку ґрунту за змінних умов роботи на різних типах ґрунтів — досить просто. Адже виробник передбачив можливість встановлення на культиваторах як різноманітних основних робочих органів, так і додаткових, зокрема фінішних. Останні не просто створюють загальну «картинку» на полі після проходження агрегату, а й додатково подрібнюють груддя та вирівнюють поверхню поля.

B4a5303

За побажаннями фермерів фінішну зону всіх культиваторів NZ Aggressive може бути оснащено трьома типами робочих органів, які мають різну інтенсивність впливу на ґрунт.

Vaderstad Following Harrow Marathon 3

Одинарна розпушувальна штригельна  борона вирівнює ґрунт, мульчує його, створюючи у такий спосіб захисний шар, що мінімізує випаровування вологи. Завдяки захисному шару нівелюється ризик утворення щільної кірки на поверхні ґрунту після сильних дощів.

Vaderstad Following Harrow Marathon 1

Також можна встановити подвійну розпушувальну штригельгу борону, яка дає змогу інтенсивніше впливати на ґрунт. Також важливо, що штригельні борони доступні з напайками з твердосплавного матеріалу (Marathon), що підвищує термін їхньої експлуатації.

Vaderstad Following Harrow Marathon 2

Опційно можливе встановлення вирівнювальних планок CrossBoard зі стабілізуючим брусом для покращення вирівнювального ефекту. Інтенсивність роботи вирівнювальних планок можна налаштовувати за допомогою гідравліки з кабіни трактора. Завдяки наявності цієї опції, NZ Aggressive забезпечує ще більшу точність та рівномірність глибини оброблюваної поверхні.

Дізнайтесь більше про оригінальні запасні частини Väderstad.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nz-aggressive-fokus-na-finishni-znaryaddya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати