NZ Aggressive – якісний та ефективний обробіток ґрунту

NZ Aggressive – якісний та ефективний обробіток ґрунту
Фото: з відкритих джерел

Робочі органи машин для передпосівного обробітку ґрунту — такий собі одвічний камінь спотикання під час вибору відповідних машин. Більшість вітчизняних аграріїв вперто продовжують обирати машини зі стрілчастими лапами, які жорстко закріплені на металевій стійці, хоча переваг більше в робочих органах, які встановлено на пружинних вібруючих стійках.

Vv12949 31376

Компанії Väderstad пропонує широку лінійку культиваторів для передпосівного обробітку NZ Aggressive, які мають високу надійність, міцність та поєднують точність і якість виконання першого в сезоні обробітку ґрунту.

Vv12476 30973

Всі машини NZ Aggressive від компанії Väderstad оснащено вібруючими стійками AgrillaCobra, виготовленими з загартованої сталі. В процесі роботи стійок AgrillaCobra здійснюється інтенсивний вплив на ґрунт (ефективне подрібнення груддя), подальше їхнє сортування на фракції й створення ідеальних умов не лише для висіву та проростання сільськогосподарських культур, а й подальшого їхнього росту. Адже під час роботи великі фракції ґрунту накопичуються зверху, а дрібні фракції — знизу. Це створює стійку до висушування, впливу сильних опадів та вітру поверхню поля та забезпечує хороший контакт насіння з ґрунтом.

Vv15872 34471

S-подібна форма робочої стійки сприяє не лише якісній підготовці поля, а й додає міцності та довговічності машини та її робочим органам. Адже долото розташоване злегка за місцем кріпленням стійки до рами, що збільшує опір важким ґрунтам і забезпечує тривалий ресурс роботи.

Перегляди: 289
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nz-aggressive-yakisnyj-ta-efektyvnyj-obrobitok-gruntu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати