“Оболонь” починає унікальну кампанію на підтримку українців під час війни

“Оболонь” починає унікальну кампанію на підтримку українців під час війни
Фото: з відкритих джерел

Найбільший вітчизняний виробник напоїв України “Оболонь” розпочинає унікальну кампанію на підтримку українців під час війни, виручені кошти від якої підуть на підтримку роботи підприємства у військовий час та доставки питної води в гуманітарних цілях.

Уперше в світі з метою допомоги українцям компанія “Оболонь” виставить до продажу невзаємозамінні токени NFT, які дозволять його власнику замовити колекційну пляшку пива з унікальним дизайном етикетки на основі придбаної NFT.

“Ця жорстока та підла війна, яка вплинула на долю кожного українця, також не обійшла стороною і бізнес нашої компанії”, – зазначив генеральний директор “Оболоні” Ігор Булах. “У той же час ми бачимо, як сьогодні багатьох людей в усьому світі об’єднує бажання допомагати Україні. Так, наші міжнародні партнери запропонували реалізувати проєкт, в якому застосування новітніх технологій дає можливість висловити підтримку й солідарність всьому народу України. Запуск кампанії із застосуванням NFT – це унікальний проєкт, який через підтримку національного виробника покликаний допомогти українському народові”.

Вперше, кожна пляшка пива буде унікальною, оскільки етикетка на її горловині буде містити унікальний NFT власника.

 Усі надходження від проєкту “Оболонь” буде направляти на підтримку роботи підприємства та продовження місії, покликаної на забезпечення українців питною водою. Крім того, частина коштів, отриманих від майбутніх продажів NFT, буде передана безпосередньо Фонду “Повернись Живим” для підтримки українських військових.

Заплановано, що NFT будуть доступні з середини травня.

Джерело: dsnews.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/obolon-pochynaye-unikalnu-kampaniyu-na-pidtrymku-ukrayincziv-pid-chas-vijny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати