Tempo950x100

Tempo300x100

Обсяг вкраденого рф з окупованих територій українського зерна вже перевищив мільярд доларів

Обсяг вкраденого рф з окупованих територій українського зерна вже перевищив мільярд доларів
Фото: з відкритих джерел

Обсяг українського зерна, вкраденого Російською Федерацією з окупованих територій, перевищив мільярд доларів. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.

“Якщо дивитися на цифри, вкрадене українське продовольство обчислюється вже у понад 1 млрд дол. І це зазнають втрат безпосередньо українські виробники та Україна як держава, тому що обкрадається її земля. Так, справді, дуже важко простежити, звідки саме вкрадене зерно, тому що те, що вивозиться, наприклад, із Херсонської області, із Запорізької області, воно там змішується з російським зерном. І провести якийсь аналіз, який би вказував походження привезеного зерна, дуже важко”, — сказав він.

Водночас, за словами Марчука, супутники фіксують, як з тимчасово окупованої території Криму, з порту в Севастополі, рухаються кораблі, наповнені вкраденим українським продовольством, у політично дружні для РФ країни.

“Уже є на сьогодні прецеденти, коли проти сирійських компаній були посилені санкційні позиції. Тобто санкції починають діяти щодо і країн, і бізнесу, які купують крадене українське зерно. Чим більше таких санкцій буде здійснюватися, тим, звісно ж, можливо, ми будемо бачити меншу активність у купівлі українського продовольства. Але поки що існує потреба, поки що існує великий потенціал до придбання такої продукції”, — зазначив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради.

Він наголосив, що наразі все це фіксується, й ці факти мають у майбутньому стати підставою для виплати репарацій Україні країною-агресором.

Перегляди: 11
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/obsyag-vkradenogo-rf-z-okupovanyh-terytorij-ukrayinskogo-zerna-vzhe-perevyshhyv-milyard-dolariv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати