Обсяги експорту рашистської свинини подвояться завдяки відкриттю китайського ринку

Обсяги експорту рашистської свинини подвояться завдяки відкриттю китайського ринку
Фото: з відкритих джерел

Експорт рашистської свинини до Китаю може сягнути до 100 тис. т у перші кілька років.

Відкриття китайського ринку для рашистської свинини може потенційно подвоїти російський експорт свинини в середньостроковій перспективі. Краснов очікує, що в найближчі кілька років експорт свинини до Китаю досягне до 100 тис. т, а можливо, і до 200 тис. т. У 2022 році загальний російський експорт свинини склав трохи більше 160 000 тонн, а в 2023 році очікується, що він досягне 200 тис. т.

Цей розвиток має вирішальне значення, оскільки рашистський ринок вже повністю забезпечений власною продукцією, і додаткове виробництво може бути забезпечене лише за рахунок нових експортних ринків. Очікується, що відкриття китайського ринку матиме позитивні наслідки, включаючи збільшення виробництва, створення робочих місць, розвиток компаній та збільшення податкових надходжень.

У вересні Головне митне управління Китайської Народної Республіки схвалило імпорт поставок свинини з росії після оцінки ризику та системи контролю африканської чуми свиней в країні.

Джерело: pigua.info

Перегляди: 17
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/obsyagy-eksportu-rashystskoyi-svynyny-podvoyatsya-zavdyaky-vidkryttyu-kytajskogo-rynku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати