Одеська хлібобулочна компанія отримала грант від держави майже на 7 млн гривень

Одеська хлібобулочна компанія отримала грант від держави майже на 7 млн гривень
Фото: з відкритих джерел

Одеська компанія з виробництва хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів отримала державний грант у розмірі 6,73 млн грн. на придбання обладнання та реконструкцію нового виробничого цеху, що дозволило створити 10 додаткових робочих місць, передає УНН.

Одеська облдержадміністрація підтримує розвиток регіонального бізнесу. Один із прикладів – одеська компанія з виробництва хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів з цільного зерна ТОВ “ТОТ ГРУП”. Підприємство створює нові робочі місця і прагне стати великим експортером продуктів із пшениці, просуваючи свою ТМ на зовнішньому ринку.

Так, у 2023 році ТОВ “ТОТ ГРУП” взяло участь в обласній Програмі підтримки малого та середнього підприємства й отримало від обласного бюджету компенсацію відсоткової ставки за кредит на придбання обладнання.

Також підприємство отримало від держави грант для переробних підприємств на розвиток у розмірі 6 730 000 грн.

“На отримані кошти компанія розпочала ремонт нового приміщення для виробництва, придбала сучасне обладнання та вже створила 10 додаткових робочих місць”, – інформують в облдержадміністрації

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/odeska-hlibobulochna-kompaniya-otrymala-grant-vid-derzhavy-majzhe-na-7-mln-gryven
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати