Один з найбільших агрохолдингів України закликав змінити формат бронювання: варіант з 50% вже не працює

Один з найбільших агрохолдингів України закликав змінити формат бронювання: варіант з 50% вже не працює
Фото: з відкритих джерел

Агрохолдинг “Нібулон” вважає недосконалим нинішній підхід до бронювання працівників від мобілізації. Про це LIGA.net розказав директор із взаємодії з органами влади Нібулону Михайло Різак.

Зараз діє так званий “процентний” підхід, коли критично важливі для економіки підприємства можуть забронювати 50% працівників.

Але чотири цикли бронювання призвели до того, що Нібулон фізично більше не може забронювати й зберегти усіх потрібних працівників.

Оскільки частину людей мобілізували, частка ключових працівників перевищила передбачені постановою Кабміну 50%.

“Можу сказати, що експонентна залежність призвела до того, що 1350 працівників забезпечення виробничого циклу на початку війни становила 37%, в 2023 році – це вже було 48%, а наразі 77% від військовозобов’язаних”, – сказав Різак, оцінюючи кількість військовозобов’язаних у Нібулоні.

Тому компанія пропонує перейти до підходу з бронюванням усіх працівників, потрібних для збереження виробничого циклу, починаючи від інженера і закінчуючи водієм вантажівки.

Нібулон – один з найбільших українських сільськогосподарських виробників та експортерів. Компанія заснована у Миколаєві у 1991 році. Засновник та незмінний генеральний директор Нібулону Герой України Олексій Вадатурський загинув 31 липня 2022 року внаслідок російського обстрілу Миколаєва.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/odyn-z-najbilshyh-agroholdyngiv-ukrayiny-zaklykav-zminyty-format-bronyuvannya-variant-z-50-vzhe-ne-praczyuye
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати