Великий вітчизняний агрохолдинг вийде на роздрібний ринок під власним брендом

Великий вітчизняний  агрохолдинг вийде на роздрібний ринок під власним брендом
Фото: з відкритих джерел

Агрохолдинг “Астарта” збирається продавати цукор під власним брендом. Про це в інтервʼю Forbes.ua розповів генеральний директор компанії Віктор Іванчик.

“Поки ми не плануємо масово виходити на цей ринок. Тому це невеликий відсоток. У поточному році – тисячі тонн, в наступних – десятки тисяч тонн. Для порівняння – на рік ми виробляємо до 400 000 тонн цукру”, – розповів Іванчик.

Компанія також планує продавати під власним брендом молоко.

“Ми – найбільший промисловий виробник молока в Україні. Торік реалізували 111 000 тонн молока екстраякості”, – сказав гендиректор Астарти.

Нині виготовлену із сировини Астарти молочну продукцію можна купити в супермаркетах під брендами “Люстдорф”, Danone, “Яготинське”, “Молокія”, “Канів”, “Галичина”.

За перший квартал 2024 року агрохолдинг “Астарта” продав 69 500 тонн цукру, що на 37% перевищує показники минулого року, вказано у звіті, опублікованому на Варшавській фондовій біржі. Ціни на більшість продукції холдингу знизилися. Зокрема цукор подешевшав на 6%.

Найбільшим виробником цукру в Україні 2023 року стала компанія “Радехівський цукор”. Обсяг її виробництва становив приблизно 430 000 тонн, що на 26% більше показника попереднього року (340 000 тонн). Агропромхолдинг “Астарта-Київ” – другий за обсягами виробництва з 377 000 тонн продукції, що на 34% більше, ніж у 2022-му. Третю сходинку посідає “Укрпромінвест-Агро” з показником 305 000 тонн зі зростанням на 22% порівняно з попереднім роком.

Довідка:
Астарта – один з найбільших агрохолдингів в Україні. Компанія заснована 1993 року Віктором Іванчиком, який досі залишається її основним акціонером. З 2006 року акції Astarta Holding розміщені на Варшавській фондовій біржі.

Astarta Holding – холдингова компанія, що включає цукрові заводи, аграрні господарства і молочні ферми. Холдинг має земельний банк близько 250 000 га, які розташовані в центральній та західній частині України.

Астарта – найбільший в Україні виробник молока і другий серед виробників цукру. Торік Астарта отримала рекордний виторг 619 млн євро, який на 21% перевищив показник 2022-го. Завдання цього року – вихід на новий для традиційно сировинної компанії ринок B2C.

Джерело: biz.liga.net

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/odyn-z-osnovnyh-vyrobnykiv-czukru-ukrayiny-vyjde-na-rozdribnyj-rynok-pid-vlasnym-brendom
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати