Окупанти “віджимають” агрохолдинги, хлібокомбінати та заводи: скільки компаній вже вкрали

Окупанти “віджимають” агрохолдинги, хлібокомбінати та заводи: скільки компаній вже вкрали
Фото: з відкритих джерел

Російські окупанти не лише крадуть цінні речі та техніку, а й цілі компанії. Власників не лише згущують перереєстровувати бізнес, а й відмовлятися від нього.

Про це повідомили в Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

“1150 компаній на тимчасово окупованих територіях України були зареєстровані у російській юрисдикції. 80% цих компаній фігурують у реєстрі юросіб України, тобто існували до початку окупації, а потім були переведені до російської юрисдикції”, — сказано в повідомленні.

“Віджимають” агрохолдинги, хлібокомбінати, гірничодобувні компанії, заводи, підприємства харчової промисловості, ринки, мережі аптек, торгові центри та багато інших.

Там відмітили, що з-понад тисячі компаній власники вказані лише у 260. Це пояснюється тим, що нові “власники” хочуть уникнути санкцій.

Підприємства на ТОТ, де змінили власників, переорієнтують на роботу на російський ринок, а деякі заводи безпосередньо використовують для потреб збройних сил РФ. Зокрема, “Бердянські жниварки”, які випускали до війни сільгосптехніку, тепер примусили робити для окупантів протитанкові їжаки.

Джерело: realgazeta.com.ua

Перегляди: 19
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/okupanty-vidzhymayut-agroholdyngy-hlibokombinaty-ta-zavody-skilky-kompanij-vzhe-vkraly
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати