Олігархи отримають пільговий газ Мінагрополітики як виробники харчів

Олігархи отримають пільговий газ Мінагрополітики як виробники харчів
Фото: з відкритих джерел

До складеного Міністерством аграрної політики переліку компаній, які мають право на пільговий природний газ, потрапили мережа АЗС ОККО та холдинги аграрних олігархів Юрія Косюка та Андрія Веревського.

Відповідний реєстр затверджено наказом Мінагрополітики від 5 січня, оприлюдненим на сайті відомства.

Загалом до переліку пільговиком включено близько 7000 підприємств.

До реєстру пільговиків потрапили також структури «Миронівського хлібопродукту» Юрія Косюка та маслозаводи групи Kernel аграрного олігарха Андрія Веревського із сумарною річною виручкою близько понад 100 млрд грн.

Читайте також: Нічого крім махінацій і зловживань – експерт про наслідки рішення уряду регулювати ціни на газ для аграріїв

Право отримувати газ за пільговою ціною отримали також підприємства групи OKKO, які забезпечують однойменну мережу АЗС харчовими продуктами, зокрема хлібобулочними виробами.

Нагадуємо, Кабінет міністрів обмежив націнку при постачанні природного газу виробникам продуктів харчування, які мають істотну соціальну значущість.

Рішення поширюється на компанії, для яких основним видом діяльності є виробництво борошна пшеничного першого сорту, молока пастеризованого жирністю 2,5% (у плівці), хліба житньо-пшеничного, яєць курячих категорії С1, птиці (тушки курячої), а також батону та соняшникової олії, які були внесені у відповідний перелік також 30 грудня.

При цьому дія цієї постанови має тривати до кінця карантину Covid-19, але не довше кінця квітня 2022 року.

Також  уряд затвердив порядок проведення спеціальних торгів природним газом для виробників соціально значущої продукції. 

Джерело: glavcom

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/oligarhy-otrymayut-pilgovyj-gaz-minagropolityky-yak-vyrobnyky-harchiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати