Опція внесення рідких добрив тепер доступна дляTempo L 8-24

Опція внесення рідких добрив тепер доступна дляTempo L 8-24
Фото: з відкритих джерел

В якості нової опції високошвидкісна сівалка Väderstad Tempo L 8-24 може бути оснащена системою внесення рідких добрив. Система повністю інтегрована для високошвидкісної точної сівби, яким відома сівалка Väderstad Tempo.

– Ми спостерігаємо попит аграріїв на додаткове внесення рідких добрив за допомогою сівалки Tempo. Для цього ми розробили систему внесення рідких добрив, яка відповідає продуктивності сівалки Tempo. Це включає в себе легке налаштування, повний контроль і точність внесення добрива в кожний рядок, – говорить Оскар Карлссон, директор з управління продукцією сівалок компанії Väderstad.

Нова система має пластиковий бункер для рідких добрив об’ємом 2 000 літрів. Рідкі добрива можна вносити або в рядок за допомогою висівної секції, або біля рядка за допомогою сошників для внесення добрив. Для полегшення роботи аграрія, систему розроблено таким чином, щоб забезпечити широкий діапазон різних норм внесення рідких добрив без заміни форсунок.

– Як приклад, машина може вносити стандартні дози рідких добрив від 30 до 200 літрів на гектар без заміни форсунок на машині, при ширині міжряддя 750 мм і швидкості руху 15 км/год, – каже Оскар Карлссон.

Для керування дозуванням рідких добрив датчики потоку постійно контролюють норму внесення. Використовуючи цей зворотний зв’язок у режимі реального часу, система автоматично підтримує задану норму внесення добрива.

– Фермер встановлює бажану норму внесення рідких добрив у літрах на гектар. Відстежуючи потік, що проходить через систему, машина автоматично регулює норму внесення на ходу. Таким чином, немає потреби в калібруванні, – каже Оскар Карлссон.

Система внесення рідких добрив повністю інтегрована в систему управління Väderstad E-Control на базі планшета iPad, де водій отримує повний контроль над процесом сівби в полі. Як і дозування насіння, рідкі добрива вносяться в рядки з можливістю посекційного відключення.

vaderstad-tempo-l-liquid-fertilizer_6

Заповнення бака для рідких добрив може здійснюватися за допомогою зовнішнього насоса або самопливом, або ж за допомогою бортового насоса машини. Для забезпечення безпечної роботи машина оснащена баком для води, системою миття та відсіками для засобів індивідуального захисту.

Новинка буде вперше представлена на міжнародній виставці Agritechnica в листопаді 2023 року. Система внесення рідких добрив для сівалок Tempo L 8-24 буде доступна з жовтня 2023 року.

Про Väderstad

Компанія Väderstad забезпечує сучасне сільське господарство інноваційною, високоефективною сільськогосподарською технікою та технологіями. Спрощуючи роботу та покращуючи результати для аграріїв, компанія прагне стати провідним світовим партнером у галузі сільського господарства. Компанія знаходиться у сімейній власності, а головний офіс розташований у м. Ведерстад, Швеція. Väderstad представлена у 40 країнах на всіх континентах. У 2022 році штатна чисельність Väderstad становила 2 000 співробітників, а оборот компанії становив 550 мільйонів євро.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/opcziya-vnesennya-ridkyh-dobryv-teper-dostupna-dlyatempo-l-8-24
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати