Овочі у Китаї коштують дорожче за курятину

Овочі у Китаї коштують дорожче за курятину
Фото: з відкритих джерел

Оптові ціни на овочі в Китаї зросли на 28% за останні 4 тижні через сильні дощі, подорожчання вугілля, яке зробило тепличне виробництво дорожчим. А деякі овочі стали дорожчі за м’ясо.

Про це повідомляє El Economista.

За останні чотири тижні шпинат подорожчав на 157%, а цвітна капуста та брокколі – приблизно на 50%. 0.5 кг салату або шпинату на ринку Сіньфаді в Пекіні продавалося за 8 юанів (32,62 грн). За даними Bloomberg, стільки ж свинини продавали за 8-10,5 юанів (32.62 – 42.81 грн), а півкілограма курки — від 7 до 10 юанів (28.54 – 40.77 грн).

Міністерство сільського господарства Китаю пообіцяло боротися зі накопиченням овочів і забезпечити стабільне постачання в країні.

Економісти очікують, що прискорення інфляції буде тимчасовим. Однак ціни, ймовірно, залишаться високими протягом кількох місяців, доки попит не почне знижуватися під час місячного Нового року в лютому. Проте підвищення цін на овочі може стати більш широкою проблемою інфляції, оскільки харчування і корм для сільськогосподарських тварин часто базуються на цих овочах.

Джерело: agrotimes.ua

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ovochi-u-kytayi-koshtuyut-dorozhche-za-kuryatynu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати