ПАЕК придбав контрольний пакет у компанії «Кернела»: що зміниться на аграрному ринку України

ПАЕК придбав контрольний пакет у компанії «Кернела»: що зміниться на аграрному ринку України
Фото: з відкритих джерел

Агрохолдинг «Південна Аграрно-Експортна Компанія» (ПАЕК) отримав дозвіл від Антимонопольного комітету (АМКУ) на придбання контрольного пакету акцій одного з підприємств агрохолдингу «Кернел».

Про це повідомила пресслужба АМКУ.

АМКУ дозволив ТОВ «Спільне підприємство «Південна Аграрно-Експортна Компанія» придбати частку в статутному капіталі ТОВ «Агросервіс», що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

«Агросервіс» зі статутним капіталом 28,27 млн грн займається вирощуванням зернових культур, розведенням птиці, виробництвом рослинних олій і тваринних жирів, а також продажем цих товарів. Кінцевим бенефіціаром є український бізнесмен Андрій Веревський.

«ПАЕК» спеціалізується на вирощуванні зернових, бобових та олійних культур, розведенні великої рогатої худоби, вирощуванні насіння, виробництві пелет із соломи та наданні в оренду сільськогосподарської техніки. В обробці агрохолдингу перебуває 50 тис. га землі, а його потужності одноразового елеваторного зберігання становлять приблизно 200 000 тонн.

«Кернел» – це виробник та експортер соняшникової олії, що займається виробництвом, експортом і внутрішніми продажами соняшникової олії, рослинництвом, експортом зернових культур, а також наданням послуг зі зберігання та перевалки зерна на елеваторах і в портових терміналах. «Кернел» посідає перше місце у світі з виробництва соняшникової олії (приблизно 7% світового виробництва) та її експорту (майже 12%), а також є найбільшим виробником і продавцем бутельованої соняшникової олії в Україні. Найбільшим співвласником «Кернелу» через Namsen Ltd. є Андрій Веревський із часткою 39,28%.

Ця угода посилює позиції ПАЕК на аграрному ринку України, розширюючи їхні можливості в галузі вирощування та переробки сільськогосподарської продукції.

Джерело: mind.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/paek-prydbav-kontrolnyj-paket-u-kompaniyi-kernela-shho-zminytsya-na-agrarnomu-rynku-ukrayiny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  21 Липня

  Казахстан стає головним постачальником твердої пшениці в ЄС

  Мінагрополітики та учасники зернового ринку підписали Меморандум про взаєморозуміння

  Холдинг Фірташа збудував на Рівнеазоті власну генерацію: покриває 40% потреб

  Лохина вже дешевша за малину – чому преміальна ягода б’є цінові антирекорди в Україні?

  20 Липня

  В Україні вже намолочено понад 15 мільйонів тонн зернових та олійних

  Зерновий посівний комплекс Spirit: високопродуктивне дозування насіння

  Ціни на овочі впали: скільки коштують картопля, цибуля, морква та капуста

  19 Липня

  Реформа меліорації – важливий напрямок для успішного розвитку агросектору

  У Великій Британії зʼявиться корм для тварин з мʼясом, вирощеним у лабораторії

  Світові ціни на зернові культури знизились до найнижчого рівня з 2020 року

  БІЛЬШЕ НОВИН