Пандемія не погіршила ситуацію з продажами вітчизняної чорної ікри

Пандемія не погіршила ситуацію з продажами  вітчизняної чорної ікри

Про це AgroTimes  розповів Юрій Яременко, директор і співвласник компанії «Бестер» (Київська область), яка виробляє осетрову чорну ікру класичним забійним способом.

«Чорна ікра – один із кращих імунопротекторів та імуномодуляторів, тому люди, які можуть собі це дозволити, вживають її досить активно, в тому числі за кордоном, – пояснив він. – Тому за час пандемії протягом останнього року споживання ікри не зменшилося, відповідно, продажі також».

За словами Юрія Яременка, ситуація з експортом чорної ікри у 2020 році була непоганою. «Ми відправили за кордон кілька сотень кілограмів, але до тонни не дотягнули», – зазначив він.

За словами директора «Бестера», в 2019 році експорт становив більшу частку у структурі продажів чорної ікри компанії, а торік експортні поставки і внутрішні продажі були приблизно однаковими.

Серед закордонних покупців чорної ікри домінують США, уточнив Юрій Яременко.

Крім того, у 2020 році «Бестер» відправив дві невеликі партії ікри равлика до США. Однак цей продукт не справив фурору в американських споживачів, для них це – нетрадиційний продукт, пояснив він.

А з початку 2021 року компанія вже відправила чорну ікру до Австралії (пробну партію) та Швейцарії.

«Наразі тривають перемовини з Португалією», – зауважив Юрій Яременко.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pandemiya-ne-pogirshyla-sytuaciyu-z-prodazhamy-vitchyznyanoyi-chornoyi-ikry
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати